Jakie filmy polecacie na takie deszczowe dni?

Jak w temacie… co oglądaliście i dlaczego wam się to spodobało ^^

Witam.

Co prawda jest to serial ale sądzę, że na deszczowe dni w sam raz :slight_smile: Mianowicie mam na myśli “Nie ma to jak hotel” (The suite life of Zack and Cody). Jest to o perypetiach dwójki bliźniaków w hotelu Tipton. Chłopaki co chwila sprawiają kłopoty obsłudze hotelu. Oprócz nich jest jeszcze rozpieszczona córeczka bogatego tatusia, (notabene głupia jak but :stuck_out_tongue: ), jej przyjaciółka a czasami “przynieź, podaj, pozamiataj” Maddie i szef hotelu Pan Mosbey, który użera się z bliźniakami hehe. Jest to co prawda skierowane gł. dla młodszej widowni ale dla rozluźnienia skołatanych nerwów w sam raz :smiley:

Pozatym możesz obejrzeć film “Młody Frankenstein” Jest to parodia oryginalnego Frankensteina ale mom zdaniem warto obejrzeć.

Do Wszystkich czytających i odp. w tym wątku!

Nie piszcie tekstów w stylu: Co ty oglądasz za g…, spadaj na drzewo dzieciaku, itp. Każdy ogląda to co lubi i każdy ma inny gust, więc powstrzymajcie się od tego typu komentarzy.

Wojtekk1000 moja siostra to ogląda, ja tylko czasami serial niezły. Ale dla starszych osób może on się wydać poprostu głupi. W deszczowe dni to oglądam filmy akcji.

Co mogę ci polecić?

-300 sceny walki są niezłe, ale jakoś średniawa produkcja.

-Parodia 300 ta według mnie lepsza :stuck_out_tongue_winking_eye: krótsza, ale naprawde zabawna (głupia).

-DeathRace film doskonały, ogłądałem go 5 razy. Według mojego kolegi najlepszy film jaki widział

-X-men Geneza również doskonały film tylko, że obejżysz go w kinie.

-Hancock również śmieszny, a zarazem smutny film pod koniec filmu się rozpłakałem :stuck_out_tongue:

-Nie zadzieraj z fryzjerem komedia i to do bulu idiotyczna (świetna)

Naprawdę świetny film.

Widze ,że mam troche inny gust… Dobre filmy wg mnie.

Gran Torino

Rzeka tajemnic

Za wszelką cene

wszystkie filmy Kubricka (czyli np. Lśnienie,Full metal jacket,Mechaniczna Pomarańcza)

Forrest Gump

American beauty,

Po godzinach

Pulp Fiction

Drabina Jakubowa

21 gramów

To nie jest kraj dla starych ludzi

Miasto Boga

Crash

Wywiad z Wampirem

Łowca Jeleni

Ojciec Chrzestny

Skazani na shawshank

Fight Club

Znalazło by się jeszcze dużo tego ale to wg mnie taka lista podstawowa ;p

Wszystkie odcinki:

  • Prison break (85 odcinków chyba)

  • Lost (Chyba 100 odcinków)

A każdy odcinek trwa prawię 1h, więc trochę oglądania jest. No chyba, że masz już dużo lat i Cię takie rzeczy nie interesują :? .

Oj tak. Chyba najlepszy film jaki w życiu oglądałem. Jest o walce z konsupcjonizmem i komerchą. Mogę go oglądać w nieskończoność. “the first rule of fight club is…” ;D

ja tam patrzę na jakieś anime, zależy od dnia, jak cały dzień pada to wybieram coś 24-26odc (ok 8godzin) a jak przelotnie to jakieś anime które ma 12-13odc (4godz), oczywiście bez przerw (ew. jedzenie i wc :stuck_out_tongue: )

:wink:

■■■, że się tak zapytam ? :shock:

Bardzo super jest ‘Oszukać przeznaczenie’ (Final Destination) zwłaszcza części 1 i 2 :slight_smile: