Jakie formaty odtwarza DVD

Mam DVD WIWA HD-138B i zabradzo nie wiem jakie to filmy odtwarza. Chodzi mi o to czy odtworzy film w formacie RMVB?

Nie odtworzy Ci RMVB. Z czego co wiem to żaden odtwarzacz stacjonarny nie odtwarza tego formatu.

Czyli najpierw muszę przekonwertować np. na WMA i dopiero nagrać na płytke?

Ale na jaki format najlepiej nagrać żeby na jakości film nie stracił?

Możesz pod XVID, a najlepiej to na zwykły format DVD-VIDEO.

WMA to format dźwięku . Format filmowy to WMV . Jak już chcesz konwertować film to najlepiej w avi a jak nie musisz to zostaw DVD-Video

Heh mała pomyłka :slight_smile:

Znacie jakiś dobry program do konwercji?

Mam Any Video Converter Free 2.6.2 ale on długo konwertuje film

Na jaki format?? Tutaj masz trochę sposobów i programów.

Witam.

Przychodzę na forum z małym problemem. Kiedy ściągam film jest on w formacie RMVB (najczęściej).

No dobra konwertuje go w programie Any Video Conventer do AVI ale on ma rozdzielczość 320x240 no ludzie ja nie zamierzam oglądać małego kwadrata 2:2 w którym /cenzura/ widać ! Macie jakieś rady ? POMOCY

Z góry dziękuje.

Shify.

Nie wiem na czym polega problem, bo Any Video Converter pozwala ustawić rozdzielczość.

320x240 to domyślne ustawienie po instalacji programu.

W przypadku RMVB chyba nie warto zmieniać rozdzielczości tylko zachować taką jaką ma plik źródłowy.

Kliknij po prawej stronie tam gdzie jest napisane Rozdzielczość i ustaw Original

http://wstaw.org/m/2012/02/02/2012-02-02_185557.png

Przepraszam bo pierwszy raz tu piszę. Mam problem. Prosił mnie znajomy, który jest niepełnosprawny aby mu nagrać pare filmów i piosenek na płyty. Ale ma jakiś odtwarzacz stacjonarny do którego nie mogę znaleźć manuala i nie wiem jakie pliki obsługuje. Nie ma na nim oznaczonej firmy, to chyba jakaś podróba bo pisze, że wyprodukowany w chinach, w 2007 roku. Jest napis DVD PLAYER MODEL DVD 1047 UKW. Manufactured august 2007. Ma wyjście euroscart, video, s-video i audio.

Serdecznie prosze o radę jak mu wypalić na płytach filmy a jak piosenki. Czy będzie mu czytało w avi ? czy będzie czytało płyty z mp3 czy tylko z wave ? Z góry dziękuję.