Jakie funkcje systemu win 7 moge wyłączyc?

witam, mam pytanie, które funkcje systemu windows 7 moge bezpiecznie wylaczyc? znajduja sie one w panel sterowania>programy i funkcje>Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows odhaczyłem takie funkcje jak gry,platforma gadżetów,chcialbym też odhaczyć składniki komputera typu tablet,mam laptopa dell, czy te skladniki typu tablet związane sa z tą “tabliczka dotykową” z ktorej operuje bo nie mam myszki, czy tez ta funkcja ma zastosowanie w tabletach(ekran dotykowy)?dzieki za odp; pozdrawiam

Tablet to nie to samo co twoja “tabliczka dotykowa”, możesz wyłączyć.

Na początek powyłączaj uruchamianie się procesów autostartu w sekcji uruchom>msconfig (oczywiście tych, które uznasz za zbędne)

Ja bym wyłączył wszystko, co jest niepotrzebne, a jest związane z zainstalowanymi programami (grupa “autostart” w msconfig). I tak zrobiłem na swoim laptopie. Usługi systemowe, choć są załadowane, gdy nie są potrzebne są nieaktywne. Zysk z ich wyłączenia jest niewielki. Dlatego warto zadać sobie pytanie: Po co? :?

Witam

może tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj … -3175.html

witam, dziekuje za wszystkie odpowiedzi;@altunyo dokladnie mam tak samo:) @QANTUMI dzieki za pomocnego linka:)@dark__jedi dzieki za pomoc:) pozdrawiam:)

A jednak z usług wyłączyłbym indeksowanie dysku(plików) - jest zbędne o da się odczuć wyłączenie tej usługi.