Jakie gazety komputerowe kupujecie i dlaczego?


(Tojuzkoniecc) #1

Jakie gazety komputerowe kupujecie i dlaczego? Na rynku jest kilka gazet komouterowych i jestem ciekaw, któ¶e polecacie.


(Longhorn2009) #2

Z tych ostatnich najbardziej fachowe oceniałbym w kolejności takiej: Chip, PCWorld, PCFormat, Komputer Świat. Decydująca kwestia to fachowość i ciekawe, przydatne artykuły, Dawniej był jeszcze Next, szkoda że już nie jest kontynuowany. Jeszcze jest Komputer Świat Ekspert, zdecydowanie bardziej warty uwagi niż zwykła wersja KŚ.


(CoolWeed) #3

Jedynym czasopismem o tematyce komputerowej które czytałem było Secret Service . Reszta to tylko papier .


(PaPuX) #4

Secret Service i Gambler jedyne słuszne pisma które czytałem.

Od ok 5 lat nie kupuje już gazet bo wszystko mam w internecie.


(Bogdan_G) #5

Obecnie nie kupuję gazet, ale mam pokaźny zbiór Next, PC Format, Komputer Świat. Ostatnio zaopatrzyłem się w płytę ratunkową KŚ.


(Tojuzkoniecc) #6

Jest jeszcze Linux Magazine (zawsze z płytką z jakimś linuxowym OSem) i bodaj Android. Ja prenumerowałem PC Format i KŚ i kończy mi się prenumerata i zastanawiam się nad ewentualną dalszą prenumeratą. Raczej ewentualnie wybiorę PC Format ze względu na niską cenę.

A te gazety Chip i PC World kosztują około 20 zł. Są warte tej ceny?


(Longhorn2009) #7

Przeglądnij okładkę i spis treści i sam oceń.

http://www.chip.pl/miesiecznik-chip?utm ... menuboczne

http://www.pcworld.pl/kiosk/pc-world-wy ... -pc-world/


(Lewanxd) #8

Oj, czytało się czytało:

http://pl.wikipedia.org/wiki/NEXT_(magazyn

http://pl.wikipedia.org/wiki/Komputer_% ... at_Ekspert


(XOR) #9

Odkąd jest internet czasopisma klasy Komputer Świat czy CD Action nie mają racji bytu, bo wszystko jest w online. Secret Service czy Top Secret- oj tak czytało się, ale zapewne dlatego, że nie było łatwego dostępu do internetu w tamtych czasach :slight_smile: Fajnie jakby wydawnictwo zdecydowało się na wersę on line tego czasopisma. Teraz już na to za późno....


(ra-v) #10

CD-Action (rozrywka i trochę sprzętu) kiedyś, potem PSX Extreme (konsole). W międzyczasie podgladałem różne PC Format, Komputer Świat. Aktualnie nic, raczej częściej się sam uczę niż czytam pisma.


(system) #11

pcwk, chip, kś, enter, pc format - to kiedyś, dzisiaj już nic, wszystko jest w sieci