Jakie gierki pójdą?

Tu mam sprzęcik:

Procek: Intel Celeron 3.20 Ghz,

L2: 512 mb (Kingston) … nie wiem jakie timing’i sa po ustawiane…

Grafika: Ati Radeon 9600 Pro (128 mb) Chipsety Gigabyte… lekko podkręcona ta karta jest :))

____________________

Pzdr.

co to za pytanie ??

Gier na twój sprzęt można wymieniać w nieskończoność.Jakie gry Cię interesują.

Ja też mam pytanko do laptopa: Intel Pentium MMX 166 mhz, 32 MB ram, HD 2 Gb, stacja dyskietek, Windows 2000, Teac CD-38E CD-ROM, karta dźwiękowa, NeoMagic MagicGraph coś tam dalej ale VGA.

No wiesz… Gra Pt. “GT Legends” nie zbyt chce chodzic… choc wymagania przewyższają mój sprzęt np: potrzebuje 1024 mb ramu

Ale NFS Carbon wymiata :))

Chodzi mi głównie o gry wyścigowe… symulatory samochodowe…

Bardzo lubię Formułe 1 i Nascar’a… czy najnowsze wersje Formuły np. 07 i Nascara chodziły by mi na moim kompie ?

Carbon’a już kilka razy przeszłem i znudziała mi się, aktualnie gram w dobrą, starą gierkę o nazwie Kozacy :slight_smile:

____________

Pzdr.

Polecam F1 2002 od EA Sports. Jest to ostatnia wersja tej gry. Najlepsze, w pełni licencjonowane wyścigi Formuły 1 na PC. Nie zraź się rokiem (2002). Gra jest wyśmienita. Polecam.

mam proble z graniem w nfs carbona. Jak włączam gre wchodzi i za chwile sie wyłącza?? mam viste home premium.

Pograć pogra…w sapera chyba na celeronie

Zmień proca na pentiuma a różnica będzie ogromna 8) .

Semphrony i Celerony, nawet gdyby miały po 3 Ghz, nie za bardzo sie nadają do gier :mrgreen: to raczej szybkie procki do innych spraw niż gry :stuck_out_tongue: niektóre gry właśnie dlatego moga Ci nie chodzić (zakup lepiej Pentiuma) wiec nic dziwnego, że TuR1smo pyta :smiley:

a co do gierek to z samochodówek być może pójdzie ci Test Drive Unlimited

http://www.srtest.com/referrer/srtest

wejdz na ta strone sa tu gry i potestuj swojego kompa … a nie śmiecisz forum…

Takie rady to nie tutaj.

Zima się skończyła, więc pentiaki bye bye.

Sprzedaj kompa i coś pod AMD kup.

Ta, Semprony mogą być szybsze od P4.

Mogą chodzić wolniej, a nie nie działać. AMD Athlon™ 64 lub AMD Sempron™ 64 był by lepszy, ale trzeba by zmienić też płytę.

TuR1smo popraw tytuł na konkretny.