Jakie głośniki 2.1 do 100 zł?

Witam, chciałbym kupić głośniki 2.1 do 100 zł.

Czy Creative 2.1 Inspire A200 będzie dobrym wyborem?

W Agito.pl są za 98 zł.

W tej cenie zdecydowanie lepiej wziąć Genius SP-HF1100X.

Słyszałem A200 i słyszałem te Geniusy, i moim skromnym zdaniem Geniusy miażdżą Creativy.

Bierz Geniusy, 2.1 nie jest dobrym wyborem.

co prawda mam geniusy 5.1,ale zmiażdżyły moje poprzednie głośniki 5.1 creativa,więc polecam geniusa :slight_smile:

Chętnie bym je kupił, bo poczytałem troszkę o nich w necie. Jednak są za duże i nie mam ich gdzie postawić. Dlatego też w temacie pojawiło się “2.1”, gdyż satelitki dam w to samo miejsce co teraz mam głośniki 2.0, a subwoofer postawię koło drukarki, gdyś tam jest jedyne miejsce…

Nie ma szans gdzieś ich upchnąć? Powiesić? Bo trochę głupio brać słabszy produkt tylko dlatego, że nie znalazło się miejsca…

Ciężko troszkę, jedynie postawić chyba jeden koło drugiego… Musiałbym jeszcze pomierzyć, czy by tak weszły.

Z A200 odpadają na rzecz A300 - mają regulację basów.

A duża jest różnica w dźwięku?

Wszystkie Geniusy miażdżą Creative’y? Bo do tej pory miałem do czynienia z głośnikami tej drugiej firmy i szczerze mówiąc nie znam lepszej marki w tej kategorii (oczywiście w miarę przystępnych cenach). Choć wyższe modele producentów taniego, słabego jakościowo sprzętu też niekiedy sprawdzają się niczego sobie. Kiedyś pozwoliłem sobie na zakup Tracerów 5.1 i przyznam, że nieźle grały.

No to ostatecznie jak nie wciśniesz tych Geniusów po dwóch stronach monitora (jeden koło drugiego to bez sensu), to prędzej bierz Genius Sw-V2.1 1250 - co prawda plastikowe satelitki, ale oddzielne pudełko na zasilanie i pokrętła to dobre rozwiązanie, a poza tym mocniejsze.

Vialink, jak nie miałeś do czynienia z Geniusami, to możesz nie znać lepszej marki. :slight_smile: Creative nie są takie złe (chociaż przereklamowane), ale ich niektóre plastikowe pierdziawki w porównaniu z drewnianymi Geniusami wypadają słabiej. A jak ktoś słaby słuch ma, to faktycznie nie ma co wydawać kolosalnych pieniędzy, ale jak się ma 100zł, to trzeba wybrać to co najlepsze.

Po obu stronach monitora też nie dam rady, bo komputer stoi na biurku na specjalnej podstawce pod monitor.

To chyba wezmę Genius Sw-V2.1 1250, powinny wejść.

Oczywiście inne propozycję nadal przyjmuję, gdyż dopiero w poniedziałek będę kupował.

http://www.ceneo.pl/1507078

Dane techniczne

Ilość głośników 3 (Standard 2.1)

Moc szczytowa zestawu 120 W

Łaczna moc muzyczna zestawu 60 W

Moc muzyczna głośników Satelity (2szt.) - każda po 15W

Subwoofer - 30W

Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz

Odstęp sygnału od szumu >80 dB

Pilot Tak (przewodowy)

Wyjście słuchawkowe Tak

Regulacja głośność

Kolor czarny

Ekran antymagnetyczny Tak

Zasilacz zewnętrzny

Funkcje dodatkowe Wejście MP3 na pilocie

Wymiary Satelity: 102 x 180 x 100 mm

Subwoofer: 255 x 210 x 230 mm

Cechy dodatkowe drewniana obudowa subwoofera

dwudrożne głośniki satelitarne

Zawartość zestawu dwa głośniki satelitarne

gwarancja

instrukcja obsługi

pilot zdalnego sterowania

subwoofer

Propozycja ciekawa, ze względu na 2 głośniki w satelitce, ale producent EasyTouch jakoś do mnie nie przemawia, nie czytałem o nich i nie testowałem. Ktoś ma jakieś sprawdzone informacje?

EasyTouch - również nie mam zaufania do tej firmy oraz nie wiem jak te głośniczki się sprawują.

Pozostaje mi zamówić chyba te Geniusy, bo nikt żadnych nowych propozycji nie daję. Jednak jeśli ktoś jeszcze ma jakąś propozycję to chętnie przyjmę. Jutro dopiero będę zamawiał ;).