Jakie głośniki 5.1 za 450zł?

Witam;]

Chcę zakupić NOWE głośniki 5.1 do 450 zł. Mają być mocne i dużo basu i czystych dzwięków. Będą służyły za źródło dzwięku w domu i będą męczone codziennie przez wiele godzin przy filmach, muzyce, grach, itp;]

Wpadły mi w oko Genius SW-HF5.1 6000 . Poradzcie czy warto je zakupić jeśli nie to czekam na propozycje;]

Posiadam te głośniki Geniusa od 2 lat i bardzo je sobie chwalę,jak za te pieniądze ja polecam.

A ja nie polecam tych głośników. nie wiem jak z resztą. Troje znajomych miało te głośniki to sprzedali je w przeciągu półroku, o przyczyne się nie wypytywałem lecz coś musiało w tym być…

Ja dłuższy czas się szykuję na kupno tańszych, ale nowszych głośników Genius SW-HF5.1 5050V2. Gdybym miał zbierać pieniądze dalej, to zastanawiał bym się właśnie nad wersją 6000, ale niewiem, które bym wybrał. Wiele dobrego o nich słyszałem i czytałem.

A jak tam z innym sprzętem niz pc radzą sobie??? da się więcej kolumn podłączyć do subka??

Myślałeś o takich http://www.skapiec.pl/site/cat/50/comp/1697677 ?

pogrzalo cie???

Mam jeszcze podłączony do nich lcd samsunga 40’ po przez chinch.

to fajno;] dzięka temat do zamkniętcia;]

Tośmy się pośmieli :slight_smile: Minimum 10x mocniejsze muszą być aby czuć basior ;]