Jakie Głośniki do ~100zł?

(Zombie32167) #1

przymierzam sie do zakupu glośników do ~~100 zł ktore są wg. Was najlepsze

interesuje mnie ładne brzmienie, mocny bass ( ktory nie zagłuszałby satelitek )

prosze o pomoc :slight_smile:

(Lukaszk 89) #2

A nie lepiej odłożyć i kupić już coś porządnego?

http://allegro.pl/item420849319_glosnik ... aniej.html

(Zombie32167) #3

wlasnie nad tymi myslalem :stuck_out_tongue: tylko ze powiedz mi bo jest tez wersia bez LCD ktora jest lepsza? i nie wiem jaki kolor by mi pasowal do mojego pokoju ( taka brzoskwinka ściany, meble sosna. :stuck_out_tongue: )

(Lukaszk 89) #4

Pogadaj z dekoratorem wnętrz :wink:

Co do wersji bez LCD i z LCD.Chyba się nie różnią miedzy sobą(tylko ceną), bo bez wyświetlacza chyba tańsze nieco będą.

(Zombie32167) #5

ale czy te glosniki to serio są dobre czy nie? bo wiesz... nie chce kupic dziadostwa znów ;d

(Kuba Kolodziejczyk) #6

napewno będą lepsze od adekwatnych w tej cenie logitech/Creative , tylko podaj jeszcze wymiary pokoju w ktorym mają być umieszczone, i powiedz czy wogóle możesz zamontować system 5.1

(Lukaszk 89) #7

Szczerze...Kupiłem wcześniej sobie Creative T6100..i teraz żałuję.Wybrałbym te Geniusy.

(Zombie32167) #8

huh. a skad mam wiedziec czy moge?

gdzie to bedzie napisane?

w realtek HD mam 4CH, 6CH, 2CH, sluchawki - moze o to chodzi?

wymiary pokoju... HMMM ! sam nie wiem ile mam ;d

15 x 5m cos takiego xD tzn na oko brałem... -, -

(model12) #9

Żartujesz??prawda! przecież to prawie stodoła!Pewnie pomyłka wynikająca z braku przecinka.Tak na mój gust to jakieś 10m2 jak mieszkasz w bloku.Głośniki wyżej wymienione wystarczą.

(neo10) #10

5.1 zmieści się w każdym pokoju ;] ja mam ok 3x3 metra i logitech z-5300 300w rms i jest ok ;] choć sąsiedzi za mną nie przepadają :stuck_out_tongue_winking_eye: heh ;]

A ogólnie do 100zl to 5,1 nie kupisz ;] Z takich 2.1 to polecam np: http://allegro.pl/item444754257_salon_l ... _wawa.html

A z 5.1 najlepiej dozbieraj i bierz te: http://allegro.pl/item439436886_salon_l ... _wawa.html lub te proponowane wyżej geniusy ;]

(Squeet 94) #11

ja mam Creative A200 (2.1) i jestem zadowolony :wink:

(Zombie32167) #12

lol. ale ja mam wlasny pokój i jest on dość duzy :stuck_out_tongue: mam łózko 2 osobowe ktore zajmuje jakies 3m x 4m a pokoj ma jakies 12x4 tylko ze ja mam jeszcze balkon czy to ze mam balkon bedzie jakis tlumilo dzwiek xD? ( mam balkon i ma on drzwi hehe :stuck_out_tongue: i jeszcze duze okno wlasciwie to 2 okna ale one sa razem połączone )

:stuck_out_tongue: wiec co wybrac? do 150 zł chyba ze te genuisy sa tak odjazdowe elo wogle pro own blah to wezme je :stuck_out_tongue:

(Poniaatowski) #13

Myślę, że te logitechy x-230 do tej ceny oczywiście Ci wystarczą.

(Zombie32167) #14

slyszalem ze logitechy to straszne szajstwo jest ze bass jest zabardzo głośny... ;/

(Kuba Kolodziejczyk) #15

tzn nie jest głośny ale nie jest taki fajny, ale biorąc pod uwage tylko głośniki komputerowe to nie jest źle a o wymiary pytalem ze wzgledu na to że moc_wymiar pokoju trzeba dobrac