Jakie głośniki do 200 - 300 zł na Bluetooth?

Jak w temacie. Coś na bluetooth, 2+1
Na oku mam:
Edifier za 150zł


Creative 210zł

Logitech Z337 za 300zł

Edifier ponad 300zł, nie wiem czy warto tyle dopłacać

Który z nich lepszy? Czy w tej cenie lepiej coś innego? Nie jestem melomanem, muzyka HD, ale głósnie Youtube, czasem filmy, szukam po prostu porządnych głośników
Z tego co wyczytalem w necie Edifier raczej lepsza marka niż Logitech czy Creative.
Ewentualnie jak nie warto to może być coś bez BT

Brać to mocniejszego :wink: zobacz Edifier 2.1 XM3BT :slight_smile: firma znana robi świetne głośniki no i zobacz moce
Moc głośników (RMS) 38 W
Moc subwoofera (RMS) 22 W

1 polubienie

Dokładnie. Nie kieruj się ceną, ale opiniami, jakością dźwięku. Moim zdaniem lepiej dołożyć do Edifier 2.1 od Nameziss i mieć dobre głośniki do grania, słuchania muzy.

Moim zdaniem w tych pieniadzach dużo lepiej wziąć 2.0 budżetowe subwoofery lubią szumieć, burczeć i ogólnie pogorszać jakość dźwięku. Pomyśl nad 2.0, w budżecie masz takie Creativy:


albo jeszcze lepsze Edifiery za niewiele ponad 300

W tej cenie ciężko o dobre 2.1, ew. możesz sobie sprawdzić Media tech VOLTRON 2.1 - kupisz do 200 zł, chwalone za czysty dźwięk, choć specka zdradza, że wielkiej mocy nie są wykrzesać, ale to raczej oczywiste na tej półce.

@ echo.K
@ TomalloWK
To ile trzeba zapłacić za dobre 2.1? Ktore tanie 2.1 będą porządne?
Ewentualnie bez BT. Wolalbym lepsza jakosc niz bluetooth jakbym mial wybierac

Jeśli nie upierasz się na łączność bluetooth to jak najbardziej dostaniesz fajne głośniki 2.1 w tym budżecie. Ode mnie 2 typy: