Jakie głośniki do domu?

Witam. Przymierzam sie do zakupu głośników do domu. Będą służyć głównie do słuchania muzyki. Obecnie używam głośników 2.1 Logitech x230, a chciałbym spróbować z czymś innym. I tutaj właśnie nasuwają mi się pytania.

Czy dobre byłyby głośniki 2.0? (słyszałem że są lepsze niż niejedne 2.1) I co sądzilibyście o http://www.ceneo.pl/1364161 tych Geniusach? Czy warto je kupować?? A może mielibyście jakieś własne propozycje?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc.

jeżeli wolisz klarowne brzmienie, od dudnienia suba z logitecha to na pewno będą lepsze,

najlepiej było by się udać na odsłuch tych głośników do jakiegoś sklepu/marketu RTV,

choć przy zakupie w sklepie inter. zawsze można zwrócić w 10dni od odbioru od listonosza

gdyby coś nie pasowało…

to prawda że głośniki 2.0 niejednokrotnie bywają lepsze niż 2.1 ale wszystko tu zalezy od tego jaki efekt chcesz uzyskać…słuchać muzyki możesz na mocno podrasowanym sprzęciem i na zupełnie przeciętnym, powiedz coś więcej o oczekiwaniach. Myślę też że te Geniusy nie są złe, wyglądaja nawet na lepsze nić logitechy które miałeś dotychczas, tylko jednym bym się nie sugerował…opiniami z ceneo :slight_smile: