Jakie głośniki do komputera?

Witam.

Jakiś czas temu zakupiłem nowego kompa. Mam przy nim jakieś stare głośniki, które chcę zmienić. Może na początek coś o karcie dźwiękowej:

  • Realtek ALC888 codec

  • High Definition Audio

  • 2/4/5 . 1/7 . 1-channel

  • Support for S/PDIF In/Out

  • Support for CD In

Dane przepisane z książeczki płyty głównej (GIGABYTE GA-P31-DS3L/S3L).

Cena nie przekraczająca 200zł, brzmienie czyste i głęboki bas (nie, nie do techniawy…)

Proszę o wasze propozycje. Z góry dziękuje.

Może np te Logitechy ;] http://www.allegro.pl/item295263372_log … _raty.html

40w rmsu jak na głośniki komputerowe w zupełności wystarczy aby znienawidzili cię sąsiedzi ;]

Subwoofer dwukomorowy drewniany… dawać będzie ładny mocny ale w miarę miękki bas ;]

osobny pilot ;]

jak za taką cenę myśle że warto ;] choć kiedyś przydało by się także wrzucić jakąś dźwiękówkę minimum jakiegoś sb audigy oem ;]

Witam

Ja polecam takie głośniczki:Logitech Z-4i :smiley: http://www.allegro.pl/item298641951_oka … _nowe.html

Sam takie posiadam i jestem bardzo zadowolony z brzmienia przy słuchaniu muzy,jak i z dźwięku w grach.

Z tego co widzę ten koleś sprzedaje te głośniki po atrakcyjnej cenie,jakieś sześć,siedem dych taniej od innych…Ja za swoje zapłaciłem 280 zł.I jest jeszcze jedno ale:może kolor Ci nie odpowiadać,moje są czarne,ale strasznie widać na nich kurz.

Pozdrawiam i dobrze się zastanów zanim coś kupisz.

Creative Inspire T3100 świetny dźwięk ale brak pilota mimo to polecam.

Creative T6060 bo mają pilota :stuck_out_tongue: tylko nie wiem ile kosztują albo T6100 albo T3100 :stuck_out_tongue:

Hej. Wiem, ze odświeżam stary wątek, ale to dla mnie bardzo pilne pytanie i akurat Was wygooglowałam :wink: Szukam na prezent dość porządnego zestawu głośników do komputera. Nie spodziewam się żadnych cudów, jeśli chodzi o jakość dźwięku, to nie ma być bynajmniej żaden zestaw audiofilski, ani nic w tym stylu. Chodzi o to, żeby jakość była przyzwoita a sprzęt solidny. No i żeby mnie to nie zrujnowało ;)Powiedzmy do 200-300 zł. To w ogóle możliwe? Nie znam się na tej tematyce, ale na razie wpadły mi w oko takie zestawy:

Logitech X-530

Logitech V10

i Creative Inspire T6100.

Są coś warte? Co możecie mi poradzić? Z góry dzięki :wink: