Jakie głośniki do ok. 150zł

Witam.

Szukam głośników do około 150 złotych. Poczytałem troche, ale już się pogubiłem. Zastanawiam się nad głośnikami Logitech x-230. Dobry wybór? Czy może Altec Lansing BXR1121? czy za tę cenę mogę coś lepszego wyrwać? Karta dźwiękowa - zintegrowana. Nie jestem audiofilem. Głośniki raczej potrzebne do muzyki(hardstyle)

Jestem użytkownikiem właśnie tych głośników Logitech. Szczerze polecam, jestem zadowolony z jakości dźwięku za taką cenę. :slight_smile:

też mam x-230… akurat takie głośniczki pod zintegrowaną, na pewno karty nie ograniczą ;p Fajnie, że mogą na ścianie wisieć. Ja tam jestem zadowolony… mam już je dość długo.

A jak subwoofer? wyrabia? bo przy moim gatunku muzyki subwoofer będzie mocno po d*pie dostawał. A co na temat logitech z323? Podobno gorsze od x-230

Ciężko powiedzieć… subwoofer raczej musi wyrobić… przynajmniej u mnie karta wymięka na tyle szybko, że nie ma co się subwooferem przejmować. To znaczy jak normalnie odtwarza to jest jeszcze ok, ale jak dojdą jakieś ‘polepszacze dźwięku’ to niestety dźwiękówka dość szybko potrafi się poddać. Nie mam osobnej karty, więc nie jestem w stanie stwierdzić gdzie te głośniki mają max nawet przy rozkręceniu na full i ciężkiej muzyce jak sygnał jest czysty to nie ma mowy o żadnym charczeniu.

mam creative i jestem zadowolona, fajny dźwięk :slight_smile:

o takie,

http://www.shopmania.pl/shopping~online … 64786.html

Jednak postanowiłem zakupić Modecom MC-2110. Niedługo mi przyjdą. Topic end;p

Dobre głośniki tylko straszny przypał z tym potencjometrem od bassu i głośności…