Jakie głośniki komputerowe lepsze?

Jak myślicie jakie głośniki wybrać Logitech z213 czy tę może Creative Inspire a250? :slight_smile:

W tej cenie nie ma mowy o lepszości czy gorszości, to ma po prostu wydawać dźwięki o jakości nie wiele lepszej od głośników które często są wbudowane w monitor.

1 polubienie

No dobrze a jakbyś ty wybierał to które byś wybrał bo chyba a250 sa mocniejsze troche z tego co wiem

Moim zdaniem te od logi mają nieco lepszą specyfikacje no i sam mam sprzęt tej firmy i jestem zadowolony.

1 polubienie

Dobra dzięki tylko mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z ilością tych W bo ja troche zielony jestem

Nie odczujesz różnicy.
Jeżeli to mają być głośniki tylko aby było coś słychać to spoko, jeżeli jedyne źródło dźwięku to raczej będziesz zawiedziony.

minimum to z333 z 25w subem gra zacnie

Jeżeli potrzebujesz zestawu który wyda z siebie podstawowe dźwięki bez oczekiwań co do jakości to każdy zestaw się sprawdzi, ale gdy chcesz słuchać muzyki i odczuć jakąkolwiek jakość to raczej zainwestuj w najprostszy wzmacniacz i jakieś nieduże kolumienki.
Różnica w cenie będzie spora ale i dźwięk nieporównywalnie lepszy.

Dziękuję za doradzenie i chyba poczekam jeszcze chwile dozbieram troche pieniędzy i kupię te Logitech z333 :slight_smile:

Nie kupuj Logitech możesz znal

Tańsze Edifier 2.1 M1360

Edifier 2.1 XM6PF

daj argument dlaczego ma nie kupować logitecha
producenta numer 1 pod względem produkcji głośników multimedialnych do komputera legenadrnego z906 czy z2300thx super zestawu 5.1 z506 czy najnowszej i bardzo dobrej serii Z X33 mam Z533 mam także z506 oraz z333 i mimo że 506 to 5.1 z533 gra znacznie lepiej czyściej i mimo że z533 ma mocniejszego suba
ten z z333 schodzi niżej i naprawdę potrafi pierdolnąć
a argumenty w stylu nie bo nie możesz zachować dla rodziców
i nie nie będzie mu się bardziej opłacało dołożyć 100zł i kupić wzmak i jakieś chujowe głośniczki stereo
sam mam super technicsa SU-120x Z pionerami CS-301 po regeneracji grają nieźle ale co z tego jak nie nadają się do muzyki której ja słucham przez niskie Q-max
jak słuchasz muzy z pierdo*eciem w formacie mp3 na integrze czy jakiejś taniej dźwiękówce i nie płaczesz że nie słyszysz dzwonka krowy w jakimś utworze daleko w tle to niech kupuje polecane przez wszystkich logitechy z333/z533
ps.sorry że się tak rozpisałem ale testuje nową klawiaturę

2 polubienia