Jakie głśniki dla gracza i nie tylko?

No tak ale takie X-230 lepiej grają a moja wieża swojego czasu kosztowała 1800zł+. Najlepsza jaka była dostępna w sklepie. Chociaż może gdybym zmienił kartę dźwiękową? Bas ma mocny jak … ale na 50+ 70+ 100% głośności słychać już zakłócenia i trochę szumu ;/

powiem tak to tylko wieża, znajomy zajmuje sie dzwiekiem od lat (ma wlasne studio, i gdy uslyszal moje x530 + audigy 2 to Mocno sie rozesmial, to nie pierdziawki komputerowe sa do muzyki tylko wysoko jakosciowe kolumny, trzeba nie miec sluchu zeby tego nie slyszec

Wiesz dla mnie to już jest głupota bo Logitech X-530 grają ładnie, na bank lepiej od mojej wieży więc nie rozumiem po co inwestować w jakieś kolumny :stuck_out_tongue: Ważne żeby muzyka była czysta :wink: Trzeba pamiętać że pliki MP3 nie są tak dobre jakościowo jak Audio. Moja wieża całkiem dobrze gra z oryginalnych płyt Audio. Mp4 niestety już gorzej. Może znasz jakiś sposób żeby MP3 brzmiały jak Audio? Jakaś przeróbka programowa czy cÓś? :stuck_out_tongue:

Tylko że za 200,- nie kupisz dobrego wzmaka i kolumn.

no tak, to całkowita prawda ale SK91 dal za swoja 1800zl i udowadniam mu ze za ta cene sa wzmacniacz+kolumny ktore sa 100x lepsze od logitechow, dobra koniec off topa