Jakie gry dla 8 latka?

Witajcie, jakie gry, albo progamy edukacyjne polecacie dla 8 latka?

Nie mam w tej sprawie doświadczenia, jednak możesz nauczyć go np programowania. Lepsze to niż wchodzenie w nałóg od najmłodszych lat :slight_smile:

Ew może jakieś zoo etc, przejdź się do tesco / wejdź na stronę empiku i zobacz co tam jest 8+ :slight_smile:

polecam wszystkie na licencji disnay [cars 2 ,toy story ,disnay universe, LEGO:hary poter,LEGO:star wars] może jakieś symulatory,phun,crazy machines wejdź Tutaj i używając odpowiednich filtrów platforma,kategoria,tematyka znajdź coś co twoim zdaniem będzie dla niego odpowiednie szkoda pieniedzy na gierki z “tesco” a pomysł z edytorami,programowaniem jest ok

Co masz do tesco ? Przecież tam można kupić większość tego co w necie ? :stuck_out_tongue:

Większość moich gier mam z tesco i nie narzekam :slight_smile:

Polecam to:

http://allegro.pl/listing.php/search?utm_source=opera&utm_medium=link&utm_campaign=opera&string=lara+croft+and+the+guardian+of+light

I dodatkowo to:

http://www.arest.pl/produkt/Joysticki-Pady-Kierownice/20,176,0,0,0,/25634/Gamepad-ESPERANZA-EG102-PC-PS3-przewodowy-wibracje-czarny/

Będziecie mogli pograć razem. :slight_smile:

Witam! Synowie (7 i 10lat) lubią grać w te gry http://www.lego.com/pl-pl/games/

oraz polecam to http://ldd.lego.com/

Grę trzeba ściągnąć i zainstalować. Można budować tak jak prawdziwymi klockami.

Pozdrawiam!

Apropos lego, lego star wars jest dość fajne, 3 części są :slight_smile:

Kurcze, niedawno wyrzuciłem wszystkie swoje płyty z grami edukacyjnymi chyba wydawnictwa Pascal a podałbym Ci tytuły na których się wychowałem i naprawdę sporo dowiedziałem. Wydaje mi się, że lepiej pójść w tą stronę jeśli już koniecznie muszą być to gry.

Na pewno duuużo grałem w “Bolek i Lolek w krainie ortografii” mimo, że jest to stary program to na pewno jeszcze aktualny i nie zaszkodzi spróbować. Z takich bardziej rekreacyjnych, ale z zagadkami logicznymi to polecam “Zagadki Lwa Leona” - bomba - do dzisiaj pamiętam tą grę a dobre 10 lat temu w nią grałem.

Może dzisiaj te gry już nie zachwycają swoją oprawą, ale ich tematyka raczej się nie zestarzała. Polecam i mam nadzieję, że mogłem pomóc.

Jak ja miałem 8 lat to grało się w dooma albo quake… :wink:

Hehe, ale to zupełnie inne czasy były :slight_smile: Do dzisiaj pamiętam prawie każdy etap Quake II i Duke Nukem 3D, ale mimo wszystko proponuję moje wcześniejsze rozwiązanie :slight_smile:

Jak ja zaczynałem swą przygodę z pc bardzo lubiłem grać w robo :slight_smile: