Jakie gry dzialaja na Viscie?

Mi naprzykład Colin 05 nie chodzi, na wstepie wyskakuje komunikat ze dziaa pod XP , 2000 itd nie pomagało uruchomienie administratora , zagodności itp. Doom3 na karcie ATI to jest kolorowanka Carbon bez problemów i Most wanted , Anno 1701 wspaniale,Pes6 tez,PORSCHE 2000 TEZ :lol:

Battelfield 2142 (1.06)

Civilisation 3

Commandos 3

Driver 3

Fifa 06

GTA Vice sity

Lego Star wars 2

NBA Live

Sims 2

Skok przez płot

Warcraft 3

Zalezy o jakiej Viście mówicie, bo na 32bitowej działa wszystko…na 64 bitowej NIE WSZYSTKO :wink:

I po jaką cholerę ja mam 64bitową? XD Muszę czekac na zbiór łatek i usprawnień do 64bitówki pod względem kompatybilności w 32bitach ;(

@Kriss_Hietala ja też się przejechałem na 64 bitach włanczam sobie gothic3 a tu

Właśnie kupiłem Return To Castle Wolfenstein, miałem obawy bo to już ma parę lat, ale śmiga aż miło :slight_smile:

Witam! !!

To moj pierwszy post ale prosze potraktowac go powaznie :mrgreen: Mam problem dotyczacy visty , po zainstalowaniu carbona gra “odpala” sie ale po napisie “loading” obraz zmniejsza sie i po chwili wylacza i pokazuje sie inrormacja ze plik exe nie dziala poprawnie. Co to moze byc? Gdzies slyszalem ze mozna zmienic wlasciwosci pliku exe tak zeby dzialal poprawnie przy starszych programac. Jak to sie robi? Myslicie ze to moze pomoc?

p.s mam procesor intela t2250 i 1024 ramu , windowsa viste basic 32 bitowa

p.s 2 jesli napisalem cos nie tak to sorry bo dopiero wchodze w “swiat komputerow” :stuck_out_tongue:

Chodzi Ci chyba o opcje zgodności z poprzednimi wersjami systemu Windows. Kliknij na skrót lub plik exe prawym przyciskiem myszy, wybierz właściwości i przejdź na zakładkę “Zgodność”. Tutaj możesz to ustawić.

Z gier to działa jeszcze:

Medal of Honor Allied Assault –

Medal of Honor Spearhead

Medal of Honor Breakthrough

Stronghold Crusader

GTA 2 :smiley:

Chociaż sam nie ma Visty to wiem, że te gry działają na 32 bitowej Ultimate.

A czy Empire Earth z dodatkiem będzie działać na Viscie?

Ma ktoś jakieś doświadczenia?

w internecie jest specjalne łatka aby Carbon działał z VISTA! !!

zobacz tu: http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gryid=4759

Oficjalna łatka producenta na najnowszą grę samochodową z serii Need for Speed. Niewielki patch podnosi wersję aplikacji do 1.4. Modyfikacje dotyczą głównie systemu Windows Vista i poprawiają stabilność programu pod tym systemem.

Zainstalowalem Carbona zmienilem zgodność na XP z service packiem. Włancza się ale w pewnym momenice wyłącza się i wyskakuje problem ze zgodnością:( Co mam robić??

wiekszosc gier działa pod vista nawet stare z ubiegłego wieku jak free lancer lol :evil:

Mam pytanko odnośnie gier i Visty.

Gdy instalujecie gre zapisujecie w wybranym przez was nowo stworzonym folderze na dysku C czy pozwalacie by zapisała się tam gdzie je wtryni komp tzn. dysk\C\Program files… coś tam dalej ?

W pomocy napisali że komp przekierowuje je bezpośrednio tam gdzie są te inne gry które już były wprowadzone fabrycznie mówie tu o grach jakie są zainstalowane na Viście: Pasjans,Kierki,Pająk,Saper itp: :?

Mafia , carbon , gta sa , gta vc , hard truck across america działają super

a 18 wos (hard truck 1) okropnie tnie .

Działa też pod Vistą Fifa 07 (32-bit)

http://www.iexbeta.com/wiki/index.php/Windows_Vista_Software_Compatibility_List#Games

u mnie wszystko działa bez problemu - nowości to wiadomo ale starsze też OK

U mnie chodzi wszystko tylko Test Drive Unlimited przycina co pare sekund i przyznam sie szczerze, ze nie wiem co to moze byc. Sterowniki mam poinstalowane. Z innymi grami nie ma wiekszych probemow …

P.s.

Ja niestety nie moge zainstalowac tylko Battlediled 2142, na wstepie wyskakuje informacja, ze nie obsluguje Visty.

A ja wiem, co jest przyczyną zacinającego się TDU. Na 100% dwurdzeniowy Athlon, gra nie działa pod nimi dobrze.

No to coś nowego… :shock: Bo ja normalnie pykam na Windows Vista Home Premium tylko, że przed zainstalowaniem wyskakuje mi informacja iż gra nie była testowana pod Vista i czy chcem mimo to zainstalować… i to tyle potem inastaluje i gram :smiley: a jeszcze trzeba ręcznie zaktualizować PunkBaster’a…

Działają mi następujące wersje oczywiście oryginały:

  • Battlefield 2

  • Battlefield 2 Jednostki specjalne

  • Battlefield 2142 v1.25

  • Battlefield 2142 Northern Strike

Działa elegancko czasami tylko PunkBaster przestaje działać i trzeba wtedy gre zrestartować… :twisted: