Jakie gry dzialaja na Viscie?

(Piotrek 3991) #1

Mam pytanie czy mogli byscie podac mi pelna liste gier dzialajacych bez problemow na Viscie.

P.S. Czy Colin McRae: DiRT bedzie dzialal na Viscie?

(Foxas) #2

World of Warcraft działa :lol:

(xeth) #3

gothic 2 działa

gothic 3 działa trzeba tylko jeden plik wrzucić do system 32

stalker działa

(Szymszejdi) #4

Pytanie powinno właściwie brzmieć jakie gry i jak wam działają :smiley:

NFS Underground 2 i worms armageddon działa ale kiepawo.

(Chaker Osiedlowy) #5

Działa NFS: Carbon i GTA: San Andreas, ale niestety chodzą gorzej niż na XP-ku :frowning:

Aha, San Andreas trzeba uruchamiać z uprawnieniami admina.

(system) #6

GTA Vice City też działa, Gothic 1 czasami się nie uruchamiał, ale ogólnie działał, NFS Most Wanted działało

(Czesiolek_) #7

Empire Earth II działa dobrze i Counter Strike też działa lecz trochę gorzej…

(Paluch Ti) #8

większość nowych gier działa, tylko chodzą znacznie gorzej niż na xp.

(Kidler) #9

18 WoS Haulin działa lepiej niż an xp :wink:

(Voytec749) #10

GTA 3 działa, GTA SA też działa, Operation Flashpoint Platinum działa, Warblade działa (ale kiepsko czasami - przebija do systemu)

(Virek1987) #11

Doom 3, Prey a nawet platformówka z 1999 roku bodajże Jazz Jackrabbit 2: The Secret Files :lol: .

(Kcbmm82) #12

Odpowiedź jest prosta. Wszystkie gry działają pod Vistą. Oczywiście oprócz tych starych. A szkoda bo nie raz lubie się cofnąć do tych kultowych gierek przed laty. Pozdrawiam.

(system) #13

Mi działają wszystkie . te stare też . przecież stary counter strike 1.6 ma już pare ładnych latek (jak i 1.5) .

Jeśli masz dobrego kompa , to nie odczujesz różnicy w działaniu . tzn na xp i viście będzie b.podobnie…

U mnie np nie ma praktycznie różnicy w działaniu . Na xp jak i na viście gry działają pięknie

(Miet55) #14

Przy moim sprzęcie obok NFSU2, również Colin 04 i 05 działa beznadziejnie. Na XP miałem idealnie. Testy a i nawet demówki DMarka (03, 05) też tną.

(Kcbmm82) #15

Nie jestes jeszcze gotowy na Viste, Proste! !!

(Miet55) #16

I po co przepisujesz, pisząc pod moim postem :frowning:

Co chodzi o “gotowość” to dlaczego wymienoine przeze mnie gry, również nie chodzą płynnie na AMD64 1GB ramu i GF7300. Znajomy ma taki konfig. osobiście składałem i wiem, że tak jest :stuck_out_tongue:

Chyba nie w tym rzecz żeby mieć max. wypas do byle gierek.

(Rafal W) #17

Wszystkie gry dobrze chodza,przynajmniej u mnie

(BiałyPL) #18

Swat 4 Chodzi jak marzenie…

(Kcbmm82) #19

Po prostu piszesz, żalisz się, że ci gierki tna na tym sprzęcie więc po prostu zmień kompa. narzekacie na viste gdzie na tym systemie wszystkie gry działaja bez najmniejszych problemów. przynajmniej u mnie i u innych z tego forum. reszcie proponuje bardziej umiejętnie składać sprzet. bo to, że poskładasz jakiś proceror, płyte główną i jakąś chińską karte pamięci to nie znaczy, że wszystko będzie działało bez problemu i konfliktu.

(Virek1987) #20

Chińską kartę pamięci dobre :D. No co racja co racja dobrane komponenty to połowa sukcesu ale jakby nie było Made in China to 3 najpopularniejsze słowa na świecie :stuck_out_tongue: .