Jakie gry dzialaja na Viscie?

Mam pytanie czy mogli byscie podac mi pelna liste gier dzialajacych bez problemow na Viscie.

P.S. Czy Colin McRae: DiRT bedzie dzialal na Viscie?

World of Warcraft działa :lol:

gothic 2 działa

gothic 3 działa trzeba tylko jeden plik wrzucić do system 32

stalker działa

Pytanie powinno właściwie brzmieć jakie gry i jak wam działają :smiley:

NFS Underground 2 i worms armageddon działa ale kiepawo.

Działa NFS: Carbon i GTA: San Andreas, ale niestety chodzą gorzej niż na XP-ku :frowning:

Aha, San Andreas trzeba uruchamiać z uprawnieniami admina.

GTA Vice City też działa, Gothic 1 czasami się nie uruchamiał, ale ogólnie działał, NFS Most Wanted działało

Empire Earth II działa dobrze i Counter Strike też działa lecz trochę gorzej…

większość nowych gier działa, tylko chodzą znacznie gorzej niż na xp.

18 WoS Haulin działa lepiej niż an xp :wink:

GTA 3 działa, GTA SA też działa, Operation Flashpoint Platinum działa, Warblade działa (ale kiepsko czasami - przebija do systemu)

Doom 3, Prey a nawet platformówka z 1999 roku bodajże Jazz Jackrabbit 2: The Secret Files :lol: .

Odpowiedź jest prosta. Wszystkie gry działają pod Vistą. Oczywiście oprócz tych starych. A szkoda bo nie raz lubie się cofnąć do tych kultowych gierek przed laty. Pozdrawiam.

Mi działają wszystkie . te stare też . przecież stary counter strike 1.6 ma już pare ładnych latek (jak i 1.5) .

Jeśli masz dobrego kompa , to nie odczujesz różnicy w działaniu . tzn na xp i viście będzie b.podobnie…

U mnie np nie ma praktycznie różnicy w działaniu . Na xp jak i na viście gry działają pięknie

Przy moim sprzęcie obok NFSU2, również Colin 04 i 05 działa beznadziejnie. Na XP miałem idealnie. Testy a i nawet demówki DMarka (03, 05) też tną.

Nie jestes jeszcze gotowy na Viste, Proste! !!

I po co przepisujesz, pisząc pod moim postem :frowning:

Co chodzi o “gotowość” to dlaczego wymienoine przeze mnie gry, również nie chodzą płynnie na AMD64 1GB ramu i GF7300. Znajomy ma taki konfig. osobiście składałem i wiem, że tak jest :stuck_out_tongue:

Chyba nie w tym rzecz żeby mieć max. wypas do byle gierek.

Wszystkie gry dobrze chodza,przynajmniej u mnie

Swat 4 Chodzi jak marzenie…

Po prostu piszesz, żalisz się, że ci gierki tna na tym sprzęcie więc po prostu zmień kompa. narzekacie na viste gdzie na tym systemie wszystkie gry działaja bez najmniejszych problemów. przynajmniej u mnie i u innych z tego forum. reszcie proponuje bardziej umiejętnie składać sprzet. bo to, że poskładasz jakiś proceror, płyte główną i jakąś chińską karte pamięci to nie znaczy, że wszystko będzie działało bez problemu i konfliktu.

Chińską kartę pamięci dobre :D. No co racja co racja dobrane komponenty to połowa sukcesu ale jakby nie było Made in China to 3 najpopularniejsze słowa na świecie :stuck_out_tongue: .