Jakie gry ma Windows 7?

Chodzi mi o te gry które ma “wbudowane”. czy jest tam InkBall i Purble Place? W tą pierwszą gra zawzięcie mój 5 letni syn, a w tą druga 4 letnia córka. Więc jak widać pytanie jest bardzo poważne :slight_smile:

Pytanie kolejne czy jeśli tych gier nie ma (przypuszczalnie bo tego nie wiem) to czy można przekopiować gry z Visty (jedno i drugie mam oryginalne, a Seven jest uaktualnieniem)?

W siódemce są takie gry

schowek01vc.jpg

A co z InkBall ? - jeśli przekopiuje katalog z Visty to pójdzie?

Możesz wrzucić na jakiś upload folder z InkBall to sprawdzę co się dzieje w W7.

.

Włączyć normalnie z folderu mi się nie chce,a gdzie to można do folderów windowsa wsadzić to nie wiem. Tobie normalnie z tego folderu się włącza?

Ten katalog z grą mieści się w C:\Program Files\Microsoft Games. I normalnie z tego katalogu mogę tą grę uruchomić.

Nadal nie działa, ale znalazłem wersję która jako tako działa pod W7, także w przypadku migracji na Sevena będzie się dało grać

http://members.chello.at/thomas.teuber/inkball.zip

Przynajmniej u mnie uruchamia się przeciętnie raz na 3 razy, w pozostałych przypadkach wyświetla błąd.

PS. podziwiam syna, bo jeszcze nie doszedłem na czym polega ta gra :smiley:

Rysując kreski musisz skierować kulki do odpowiednich otworów. Też mnie dziwi że ta gra go tak wciągnęła. Spróbuję tego linka od ciebie. Dzięki.