Jakie gry na kompa za 1.5k

Witam.

Otóż we wtorek będe miał wymieniane część do kompa no wszystko :stuck_out_tongue_winking_eye: za 1.5k, mam nadzieje, że coś bym pograł spokojnie w cod5.

Pytanie się nasówa tak na oko w jakie gry zagram na tym kompie, zależy mi szczególnie rozdziałka 1152x864 przyzwoite detale, gry oczywiście multiplayer.

nie mów ile wydałeś tylko na co wydałeś.

podaj jakie podzespoły masz aktualnie w kompie włożone.

Raczej jakie włożysz do kompa :stuck_out_tongue:

Za 1500zł, zakładając jakiego dostaniesz kompa będziesz mógł pograć w:

CoD5 - zagrasz na bank. Rozdzielczość 1280x1024. Detale - medium/high.

Crysis/Crysis Wars/Crysis:Warhead - raczej zagrasz. Rozdzielczość - 1024x768/1280x1024. Detale - low/medium.

Far Cry2 - raczej zagrasz. Rozdzielczość 1024x768/1280x1024. Detale - low/medium/high.

CoD4 - zagrasz na bank. Rozdzielczość 1280x1024. Detale - medium/high.

NFS:Undercover - raczej zagrasz. Rozdzielczość 1280x1024. Detale - medium.

Race Driver: GriD - zagrasz na bank. Rozdzielczość 1280x1024. Detale - medium.

Podałem tylko jedne z najbardziej wymagających gier. Z mniejszymi wymaganiami, to oczywiste, że pograsz :wink:

Jest to chyba dość surowe ocenianie, jednak wydaje mi się, że Porchekarera nie dostanie lepszego sprzętu. Głównie zależy, jaki ten sprzęt kupiłeś. Gorszy sprzęt/lepszy sprzęt (tak wygląda to co Ci podałem). Zależy również, czy się znasz na sprzęcie i czy będziesz podkręcał - wtedy wyniki będą trochę lepsze. Dodam jeszcze, że to robiłem po “omacku” nie znając sprzętu ;]

Nie wiem jaki będzie bo tata wszystko załatwił taki prezent na aniołka, na komputerach się dobrze znam. Procek będzie podkręcany zależy jaki włożą mi zasilacz pewnie dziadoswto ;P. Oczywiście już jestem gotowy, że coś będzie do wymiany.

Jeśli Twój tata tak dobrze się zna to chyba wie o tym by wymienić zasilacz. Dopóki nie poznamy części, które dostaniesz nic nie wskóramy. Za 1500zł można mieć parę części lub tylko jedną. Pomocne też będzie info jakiego już masz kompa, bo mówisz, że parę części wymienisz więc coś zostanie(nie mowie tu o dvdromie czy dysku).

Wszystko pujdzie do wymiany oprócz budy, bo jak nie wymieni zasilacza z 5 lat to hoho ;D

Jakiego sprzętu mogę się spodziewać za taką kase?

I tak już zbieram kase na wymiane czegoś.

A dvd zostanie, i dysk stary no ale…