Jakie gry na laptopa

Jakis czas temu kupilem laptopa,teraz postanowilem ze sprawie sobie jakas gierke.Poszedlem do sklepu i okazalo sie ze wszystkie gry opatrzone sa wiadomoscia ze laptopy moga nie obslugiwac gry(zintegrowana karta graficzna).Jakto wyglada w praktyce?Czy sa jakies specjalne gry na laptopa?

Moja karta graficzna to ATI RADEON® XPRESS 200M IGP graphics.

Nie.

Chodzi o to, że laptoty mają za słabe karty graficzną - laptot nie został stworzony do grania - ma być przenośnym biurem, a nie zabawką. Co do gier to jakieś starsze, mało wymagające gry pójdą na pewno.

specjalnych to nie ma …

ale sąstare gry :lol: które powinny ruszyć na lapku :stuck_out_tongue:

np Q3 :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 09.10.2006 (Pon) 8:38

oczywiście są lapki na których odpalisz i najnowsze gierki ale takie lapki są drogie :?

author_vision , no co ty? Ja za swojego dałem tylko 4000zł i spokojnie pocinałem na nim w settlers 5

a ja za swojego “tylko” 3000 i śmigał mi NFSMW… na intelowskiej grafice 8)

nie chce nic mowic ale juz sobie wyobrazam jak u was ta gra wyglada :o laptop za 3000 i 4000zl - co to za granie :-x

kkorniak , normalnie. rozdzielczość 1024 na 768, gra chodziła bardzo płynnie, nawet z detalami jak mgła, refleksy itp, więc nie gadaj głupot

W żużel to spoko sobie pograsz na laptopie :mrgreen:

Wszystkie byle spełniały wymagania sprzętowe laptopa. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ja dalem za mojego troche wiecej i podobno karta jest bardzo dobra.Czy jesli karta graficzna jes dobra to moze byc przeszkoda to ze jest zintegrowana?Jest mozliwosc sprawdzenia w systemie parametrow karty?

PPM na Mój Komputer -> Zakłądka Sprzęt -> Menadżer Urządzeń i szukasz karty

Na dzisiejszych lapciach spokojnie pójdą gry na enginie Q3 (np. bardzo fajna gierka Jedi Knight: Jedi Academy oraz Jedi Outcast).

Chociaz mam pewne wątpliwości co do Call of Duty (w sumie to tez jest enginie Q3).

Juz sprwdzalem menadzer urzadzen,podaja rodzaj karty ale nie parametry (o ile sie nie myle to to sie nazywa rozdzielczosc karty).

Jak sa gry to jest ich bardzo mało i w dodatku nieciekawe tytuły ale powiem ci jedno ja na swojim laptopie mam Mame32 Emulator automatów z salonów gier to jest najlepsze jak dla mnie sprawdz sobie to zestawienie he he .pozdro

Osobiście polecam robić tak:

  1. Ściągnąć wersję demo gry w którą chcemy pograć (jest wiele stron z których można ściągnąć dema, np. gamershell.com)

  2. Zainstalować demo i sprawdzić czy gra działa i jak się sprawuje

  3. Jeśli wszystko działa bez zarzutu można biec do sklepu :smiley:

Dobry pomysl senshiro,dzieki pozdrawiam

Jeśli chcesz sprawdzić dokładnie jakie masz parametry karty na Lapku to musisz użyć do tego programu np. AIDA32 czy coś w tym stylu. Programik taki poda ci dokładne parametry i bedziesz mogł porówać z wymaganiami gry :slight_smile: