Jakie gry na laptopa

(Ppowala) #1

Jakis czas temu kupilem laptopa,teraz postanowilem ze sprawie sobie jakas gierke.Poszedlem do sklepu i okazalo sie ze wszystkie gry opatrzone sa wiadomoscia ze laptopy moga nie obslugiwac gry(zintegrowana karta graficzna).Jakto wyglada w praktyce?Czy sa jakies specjalne gry na laptopa?

Moja karta graficzna to ATI RADEON® XPRESS 200M IGP graphics.

(Sawyer47) #2

Nie.

Chodzi o to, że laptoty mają za słabe karty graficzną - laptot nie został stworzony do grania - ma być przenośnym biurem, a nie zabawką. Co do gier to jakieś starsze, mało wymagające gry pójdą na pewno.

(Clubbasse207) #3

specjalnych to nie ma ...

ale sąstare gry :lol: które powinny ruszyć na lapku :stuck_out_tongue:

np Q3 :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 09.10.2006 (Pon) 8:38

oczywiście są lapki na których odpalisz i najnowsze gierki ale takie lapki są drogie :?

(scripter) #4

author_vision , no co ty? Ja za swojego dałem tylko 4000zł i spokojnie pocinałem na nim w settlers 5

(Adrian) #5

a ja za swojego "tylko" 3000 i śmigał mi NFSMW... na intelowskiej grafice 8)

(Kkorniak) #6

nie chce nic mowic ale juz sobie wyobrazam jak u was ta gra wyglada :o laptop za 3000 i 4000zl - co to za granie :-x

(scripter) #7

kkorniak , normalnie. rozdzielczość 1024 na 768, gra chodziła bardzo płynnie, nawet z detalami jak mgła, refleksy itp, więc nie gadaj głupot

(zciwo) #8

W żużel to spoko sobie pograsz na laptopie :mrgreen:

(Krzychuu) #9

Wszystkie byle spełniały wymagania sprzętowe laptopa. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

(Ppowala) #10

Ja dalem za mojego troche wiecej i podobno karta jest bardzo dobra.Czy jesli karta graficzna jes dobra to moze byc przeszkoda to ze jest zintegrowana?Jest mozliwosc sprawdzenia w systemie parametrow karty?

(Krzychuu) #11

PPM na Mój Komputer -> Zakłądka Sprzęt -> Menadżer Urządzeń i szukasz karty

(Raiden77) #12

Na dzisiejszych lapciach spokojnie pójdą gry na enginie Q3 (np. bardzo fajna gierka Jedi Knight: Jedi Academy oraz Jedi Outcast).

Chociaz mam pewne wątpliwości co do Call of Duty (w sumie to tez jest enginie Q3).

(Ppowala) #13

Juz sprwdzalem menadzer urzadzen,podaja rodzaj karty ale nie parametry (o ile sie nie myle to to sie nazywa rozdzielczosc karty).

(Ramirez1) #14

Jak sa gry to jest ich bardzo mało i w dodatku nieciekawe tytuły ale powiem ci jedno ja na swojim laptopie mam Mame32 Emulator automatów z salonów gier to jest najlepsze jak dla mnie sprawdz sobie to zestawienie he he .pozdro

(Senshiro) #15

Osobiście polecam robić tak:

1. Ściągnąć wersję demo gry w którą chcemy pograć (jest wiele stron z których można ściągnąć dema, np. gamershell.com)

2. Zainstalować demo i sprawdzić czy gra działa i jak się sprawuje

3. Jeśli wszystko działa bez zarzutu można biec do sklepu :smiley:

(Ppowala) #16

Dobry pomysl senshiro,dzieki pozdrawiam

(Senga Werewolf) #17

Jeśli chcesz sprawdzić dokładnie jakie masz parametry karty na Lapku to musisz użyć do tego programu np. AIDA32 czy coś w tym stylu. Programik taki poda ci dokładne parametry i bedziesz mogł porówać z wymaganiami gry :slight_smile: