Jakie gry na mojego lapa

jakie gry mi tu pójdą??? 2 giga ramu, proc core duo 1,7 do 384 mb z ramu na grafiki…

grafe na 384 mb ustaw, a niemal wszystkie najnowsze gry odpalisz, jest kilka wyjątków.

ale to jest grafa zintegrowana, w everescie widzę że mam przydzielone 384mb

Praktycznie żadna z nowych gier 3D, możesz sobie pograć w jakies starsze 3D lub 2D ;p

tak też myślałem

jak dorzucisz jakąś nowa grafikę z 512 MB ram, to wszystkie najnowsze gry pójdą.

ale to jest laptop ;p

to nie da się dorzucić grafy nowej???

nie wiem czy jest miejsce nawet, nie wiem czy można dokładać

Jest miejsce i mozna dokladac… Tylko jak go masz na gwarancji czy cos to lepiej nie ulepszaj… :slight_smile: Lepszy bylby stacjonarny… :smiley: (mam 2 laptopy i 3 stacjonarne) :smiley:

no ja właśnie juz nie mam stacjonarnego, lap niby nie miał być do grania, pytam z ciekawości

powinno dużo gierek odpalić. przy takiej konfiguracji… [ok]

człowieku mi most wanted chodzi w pikselozie ;p o jakich ty grach mówisz

dajcie jakieś tytuły z darmowych gierek które tu odpale

MOŻE bmw mmw Challenge z Vortalu???Nie wiem czy ruszy.

raczej nie ruszy, nie chodzi mi o wyścigi, chodzi mi o coś fajnego co ruszy bez problemu, mogą być starsze gierki byle free, coś godnego polecenia

no to freeware jest GTA 2 :slight_smile:

może coś z 3d ehehehe

Może Diablo 2 i 1 :wink: Wczujesz się w klimat przed D3 :wink:

Kup sobie D2 w platynowej kolekcji (tanie 60zł)- a Setki godzin zabawy w battlenecie (jak masz neta)

Jeszcze jest Fallout- jedynka jest za darmo. Jak przejdziesz to kup sobie Fallata 2 i F: Tactics- te dwie gry za 20zł (razem)

No chyba że ter gry już przeszedłeś :wink: albo nienawidzisz RPG

fallout mam, w diablo nie grałem i to jest dobry pomysł

Najlepiej się gra w battlenecie, Musisz się pośpieszyć bo niedawno zaczął się nowy ladder.

A z Fps’ ów to może Quake3 i Enemy territory?

Gier jest dużo…

A jeszcze możesz zaliczyć wszystkie części Knights of the old Republic…

Edit. Gieeer jest baaardzo dużo, może nie podaje ci gier za darmo z netu. Ale w większości kosztują one po 20zł i mozna je nazwać klasykami- mimo lat nadal są lepsze od niektórych nowych gier (tylko nie w grafice).

Jeszcze Heros I-III (IV taka sobie a V nie pójdzie, chyba a najlepsza jest III nadal mam ja na kompie)

No i poczciwy CS 1.6