Jakie gry na tego pc?

Witam posiadam taki komputer:

Intel Pentium Dual Core E5200 2.50Ghz
4 GB RAM
Karta graficzna NVIDIA GEFORCE GT 610 2GB
System Windows 10 64bit
Dysk HDD 300GB

I w sumie nie wiem co jeszcze chyba wszystko podałem, ale wracając. Z racji tego że ja gram tylko w World Of Tanks Blitz a to mi się już troszkę nudzi niestety no bo ile można grać w to samo, szukam innych gier które mogę na tym komputerze odpalić i które tu w miarę będą działać normalnie i grywalnie, kategoria dowolna dodam jeszcze że grałem tu w:

Need For Speed 2005,2012
Tomb Raider 2013
CS GO (przez chwile)
CS 1.6
Tomb Raider Underworld
Tomb Raider Legend
Battlefield Bad Company 2
Minecraft
GTA SA + SAMP

I jeszcze testowałem GTA 5 ale to chodziło tragicznie, tekstury znikały cały czas animacje wczytywały się wolno i tak dalej.

Macie jakieś propozycje? Z góry mówie nie chodzi mi odrazu o jakieś stare gry typu DOOM czy co kolwiek bo jednak nie przesadzajmy :smiley:

Czekam na odpowiedzi :smiley:

Half-Life.

Też grałem

Mam podobne podzespoły do ciebie, zaproponuje ci fajne gierki:
Multi Theft Auto
Metin 2
League Of Legends
Dota 2 (MOBA podobna do LOL’a)
Need for Speed Most Wanted
CrossFire (taki cs:go tylko że na słabe komputery)
Call Of Duty: Modern Warfare 2
Garry’s Mod
Team Fortress 2
Nestopia (Emulator starych NES’ów, gram w nim na przyklad w mario)

A jeżeli chcesz mieć frajde w Mario to potrenuj sobie bugi na przykład skok do świata -1 (minus world), https://www.mariowiki.com/List_of_Super_Mario_Bros._glitches
Tutaj masz pełną listę. Jeżeli nie będziesz wiedział jak jakiegoś buga zrobić to wklepujesz w YouTube

Dzięki sprawdze w między czasie bo dzisiaj instaluje Windowsa 10 bo nie dawno byłem na Linuxie ale on jakoś pod gry za dobry to nie jest więc bedę miał co do roboty :slight_smile:
Dzięki wielkie

Zawsze można ograć gry HoM&M (1-5? Na Twoim sprzęcie)
Diablo 1 i 2
Wszystkie starsze gry dungeon and dragons: NWN, Icewind Dale, Baldurs Gate, planetscape torment, świątynia pierwotnego zła.
Cywilizations
Age of Empires
Medal of Honor, Starsze CoDy
Warcraft
Starcraft
Red alert

Też sprawdze dzięki :slight_smile:

Chociaż Diablo nie przypowiada do mnie jakoś bardzo ale sprawdzić można chociaż nigdy w to nie grałem :smiley:

Dzięki wszystkim za odpowiedzi :smiley:
Temat do zamknięcia