Jakie gry na ten PC?

Witam szukam gier na tego kompa:
Intel Core 2 Duo
8 GB Ram
Karta graficzna zintegrowana intel g965 express chipset family
Dysk 160 GB
Windows 7 64bit
Szukam gier typu przygodowe,akcji,wyścigowe,strzelanki
Coś takiego

Nic nie pójdzie, no może poza przygotówkami w 2D, ogólnie szukaj gier “na Windowsa XP” taki przedział czasowy. Lepsza grafikę masz dzisiaj w swoim telefonie, nawet z Biedronki.
Pójdą Ci Diablo, Falouty, pewnie Quake i Doom (pierwsze części), ale jeżeli chcesz pograć w cokolwiek w 3d, to weź kup jakąkolwiek zewnętrzna grafikę z serii 4XXX od AMD lub równoważnik od NVidi, ceny są jak za 3 paczki fajek :wink:

Hej,

Open Arena powinna śmigać bez problemów. Tak samo jak pierwsza część Call Of Duty czy Medal Of Honor.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Jeżeli śmiganie rozumiesz jako 640 x 480 + low details na 21 calowym monitorze ew. strzelanie w 20 FPS :wink:
Ja wiem, ja wiem, te gry miały niskie wymagania, ale spełniając minimalne czipem do pracy biurowej …pójść pójdą, ale czy będą “grywalne” ? :wink:

Spokojnie ruszą tytuły sprzed 2010 roku :slight_smile:

Bez przesady - w podane tytuły grałem na laptopie Acer Aspire 3690 z Intel GMA 950 (chipset Mobile Intel® 945GM Express Chipset Family), procesorem jednordzeniowym Intel Celeron M430 1,7GHz i 1GB DDR2. I wcale nie szło na rozdzielczości 640x480 - przynajmniej na 800x600, jeśli nie 1024x768. I grało się całkiem przyjemnie.

Odpaliłem cs 1.6 na 100 fps wiec wiesz :smiley:

Tylko nie wiem czy to jest wina windowsa czy gry ale jak odpalam gta sa to mi kompa wyłącza z cs 1.6 tak samo 10 min grania i wywala mi kompa

Czyli gry od 2010 w dół ?

Sprawdź temperatury. Dałem mizerne chłodzenie cpu.

Jak ? A tak wgl co to jest za kabelek co tam włożyłeś ? Taki mały

3-pin. Bez sterowania PWM. Innego nie miałem (niestety).

Ale co on robi bo ja go podłączyłem i nic to jest ten z czarną końcówką

Wpisz w wyszukiwarkę Low spec games albo Low spec steam games wyskoczy trochę ciekawych odpowiedzi.
Warto też wejść na YT i wklepać intel g965 express chipset family games.

Dzięki

Ach… głośnik :smiley:

Podpiołem karte dźwiękową Sound Blaster Live i co ja ten głośnik mam podpiąć do karty czy jak ?

Do płyty głównej. Przydaje się przy bootowaniu komputera - jedno piknięcie: wszystko OK.

Aaa coś takiego :smiley: a i tak apropo mogłeś dać włącznik do tej płyty bo kombinowalem 10 min jak go odpalić i sie udało

To czyli że bende mógł tu coś odpalic czy nie ?