Jakie gry pod wind10 na gamepada multiplayer

Jakie gry stare bo bo nowe nie pójdą pod komputer pc z windows 10 na gamepada chodzi mi o wyścigówki ,strzelanki,zręcznościowe na gamepada i multiplayer .Oto wymagania Pc:
Intel Pentium CPU G3260 @ 3.30GHz , 16 GB RAM ,Microsoft Basic Display Adapter

wszystko sprzed 2015 pójdzie

Kupiłem grę Need For Speed Rivals oryginalną na origin i jak się zaczyna się to wyskakuje komunikat że brakuje pliku że do otwarcia pliku brakuje pliku gamingoverlay i wolno się wczytuje i gra się tnie.Proszę o pomoc

Sterowniki aktualne ?

Zauktalizowałem drive booster i nic nie pomogło.

Przejdź do: Ustawienia -> Granie-> Pasek gry. Wyłącz “Rejestruj klipy z gry oraz zrzuty ekranu i emituj je za pomocą paska gry”. Zdaj relację czy pomogło.

Nic nie pomogło i co jest przecież gra jest stara i rozdzielczość zmieniłem i nic gra oryginalna i w pełnej wersji.Proszę o pomoc szybką i szczegółowe instrukcje

Dla ciebie gra z 2015 roku jest stara? Z tego co widzę to prawdopodobnie masz zintegrowaną kartę graficzną, więc o lepszych grach zapomnij, celu w gry 2d, pasjans, kierki itp.

1 polubienie

Czyli jakie gry mi pójdą z jakiego roku

  1. Usuń wszystkie pliki z lokalizacji:

C:\Users\xxxx\AppData\Local\Packages

gdzie ‘xxxx’ to nazwa Twojego konta

  1. Otwórz PowerShell jako Administrator i wywołaj następujące polecenie:

Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}

  1. Powinno to zająć kilka minut. Podobno niektórym to pomogło.

Nie mam folderu Packages w Local

Musisz mieć tylko wszedłeś nie do tego folderu co trzeba. Wejdź do folderu użytkownika na koncie którego jesteś aktualnie zalogowany. Tam gdzie wszedłeś to “Default” jest to szablon dla wszystkich nowych profili użytkownika. Nowy profil użytkownika jest tworzony właśnie na podstawie szablonu (default).

Nie pomyl swojego profilu również z folderem “Publiczne” (Public).

Coś w tym stylu:


Używasz UltraISO jako swojego eksploratora plików?

Nie mam nic takiego .Zobacz

Zobacz to:
http://www.wklejto.pl/615323

Bo masz ukryte elementy. Albo włącz je w zakładce Widok:

albo przejdź do tej ścieżki:

C:\Users\sekre\AppData\Local\Packages

(gdy skopiujesz poniższą ścieżkę i wkleisz ją do paska adresu w eksploratorze to od razu przejdziesz do poszukiwanej lokalizacji (nawet jeśli masz wyłączoną widoczność ukrytych elementów).

Nie mogę usunąć

I jak

I nie dostałem odpowiedzi

Po kilku minutach powinno się usunąć.

Udało się ale nie wszystko nie usunąłem