Jakie gry polecacie?

Warcraft III Frozen throne , gry z serii command & conquer :smiley:

Z FPS polecam Medala wojna na pacyfiku , half life 2 jest spox , ale Warcraf rox. Szczerze mowiac jest mnustwo super gierek :lol:

Call of Duty: United Offensive i Half Life2

znudzil sie CoD :wink: ? od roku gram w Multi CoD i moge powiedziec, ze coraz bardziej sie wciagam, lepiej gram… caly czas odkrywam nowe sztuczki w taktyce gry… jakis czas temu dokupilem CoD UO i jest jeszcze lepiej (doszly nowe bronie, efekty dzwiekowe, plany itd.) i te zaciete bitwy czolgow… a jaka radocha jak sie z RGrury rozwali nieprzyjacielskiego tanka :wink:

polecam wszystkim, ktorzy jeszcze nie sprobowali gry po necie.

Ale oprócz większości to gram 8ball pool na mini clipie

Hehe…w bodajze ostatnim CD-Action gra byla w Kaszanka Zone.

Ja osobiscie nic nie mam.Nie gralem w ta gre.Wiadamo ze kazdemu podoba sie co innego.

Ja polecam Half Life 2.

Na ta gre warto wydac kazdego grosza !!

Ja juz mam Gravity Gun’a ktory przyciaga ludzi :wink:

POLECAM !

Bardzo dobre gry wydaje forma Blizzard. Swego czasu były takie hity jak: StarCraft czy Diablo. Teraz też “wymiata” grami WarCraft i World Of WarCraft. Blizzard słynie z gier RPG i Strategii. Dlatego dla fanów strategii polecam WarCraft, a RPG Diablo i WoW

tez lubię wojenne a pozatym Far Cry

Jaka gra ma skrót rox (mógłbym mi ktoś podać pełną nazwę ? )?

Polecam przede wszystkim:

Unreal (i mod’y do Unreal: TOURNAMENT nawiązujące do Unreal, czyli Deja Vu-Gryphon Revisited; Nali Chronicles; Xidia Gold; Operation: Na Pali - wszystkie mody do pobrania ze strony http://www.unreal.pl);

Half-Life (i Half-Life: Opposing Force; Half-Life: Blue Shift);

Quake 2 (i Quake 2:The Reckoning; Quake 2:Ground Zero);

Aliens Versus Predator, Aliens Versus Predator 2;

Call Of Duty;

Command & Conquer: Renegade;

Miłej rzeźni :smiley:

Najlepsze gierki to CS, Warcraft3, icy tower (podstawowa gierka na infie w szkole :lol: ), Quake3 i COD.

“Rome - Total War” - zadyma w Europie przed urodzeniem Chrystusa - strategiczna

Ja też polecam warcraft3.Super gra! !!

Zalezy jakie kto lubi gry :smiley: Ja polecam Call of duty :lol:

Ja lubię NFS:Underground 2, ale zaczyna mnie wkurzać, bo kiedy zamieniłem wypasionego Tiburona na 3000 GT to Tiburon mi zniknął !!

Bo to jest tak ze ktorym autem wjedziez do salonu i kupisz nowy to na miejsce tego co wjechales zamienia sie ten nowy co kupiles :wink: