Jakie gry polecacie?

Jakie gry polecacie z gatunku FPP? Mam Call of Duty, Call of Duty: United Offensive, ale juz mi sie znudzily :-o Myslalem nad kupnem Ghosta Recona 2, ogladalem urywek na Hyperze i graficzka odjazdowa. Jakie gry polecacie?

Half Life 2 i Mortyr 2 - wypas gierki

nawet ja gram w Mortyra :smiley: :smiley:

Enemy territory i COD! !!

Wybieram Half Life , ale ogolnie to najbardziej uwielbiam strategie(Seria Warcraftow)

Gothic fajny jest

oraz Project Entropia za free z neta gra sieciowa polecam

http://www.project-entropia.com/Index.ajp

Warcraft 3 jeżeli już :smiley:

wojenne sa wypasione call of duty medal of honor fakt że jak dla mnie zakrotkie :frowning: ale tak poza tym to sa świetne i co ważne oparte o jakies fakty lubie gierki pod real :twisted:

Ja lubię, takie których akcja dzieje się np. w średniowiczeu lub gdzieś dalej

:arrow: Warcraft3

Call of Duty: United Offensive, naprawde swietna gra :lol:

Super był Max Payn 2,ale to nie jest już najnowsza gra… Mimo to gorąco polecam.

Z wymienionych przez Ciebie to Call of Duty.

szkoda ze Max Payne 2 skonczyłem w 3 dni, bez znania gry :confused: troche spaprana gra :confused:

rowniez polecam COD :slight_smile: noi jak skoncze to moge sie wypowiedziec na temat HL2 :slight_smile: a co do MOH to dawno niegralem w ich nowe pozycje, wiec niewiem :slight_smile:

co do gier w klimacie wojennym to polecam DF Black Hawk Down, Vietcong :slight_smile:

pozdro

Ale zapomniałem powiedzieć o moim ulubionym !!

:arrow: IcyTower

Miłej zabawy !!

Polecam COD a w szczególności Medal Of Honor Wojna na Pacyfiku jest to świetna gierka.Tylko że jak się ma 256 ramu to strasznie długo ładują się plansze i u mnie tak właśnie jest :frowning:

Zgadzam sie ta gierka jest wypasiona :smiley: Mozna nie raz sie nieźle zabawic

Osobiście polecił bym Half Life 2 jak i 1

Ja polecam Wolfenstein Enemy Teritory i szukam klanu lub sam go założe :smiley:

Oto adres mojego tematu o Wolfenstein Enemy Teritory : http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=15123

Ja polecam całą serię COD i MOH :smiley: Full wypas :wink:

Etam… GTA jest była i będzie najlepszą serią gier! !!

Warcraft 3 najlepszy :wink:

ET :stuck_out_tongue: :o