Jakie gry polecacie

Witam jakie gry polecacie tylko, takie nowe.Myślałem nad Assassinem Creed Brotherhood.Interesują mnie takie dosyć długie gry z ciekawą fabułą.Pozdrawiam

Wiedźmin ,Wiedźmin 2 (premiera pojutrze) ,Dead Space ,Batman: Arkham Asylum ,Assasin Creed 2 ,Mass Effect 2.

Wiedźmin pomyślę nad tym a co myślicie nad AC Brotherhood.Nie interesują mnie walki z obcymi wystarczył mi Crysis 2.

Wiedźmin jest naprawdę warty .W AC Brotherhood nie grałem ,ale słyszałem że jest niezły ,a AC 2 jak dla mnie jest bardzo dobry ,jedynkę radzę omijać z daleka. Co do walk z obcymi to Mass Effect można sobie odpuścić ,ale Dead Space (pierwsza część) pozycja obowiązkowa :smiley: .

A wiedźmin 2 ?

O tym to się dopiero przekonamy ,niektórzy dziś/jutro o 00:00 ,a nie którzy 17 ,bo gra nie miała jeszcze premiery . Ale zapowiada się co najmniej bardzo dobrze ,zresztą robili to ludzie którzy zrobili 1, druga część jest kontynuacją.

Dodane niedziela, 15 maja 2011, 20:29

zresztą poczytaj i pooglądaj sobie http://www.pl.thewitcher.com/ :wink:

Czekam na dalsze propozycje

to co podałeś to we wszystkie grałem. chyba wezme ac brotherhood a tak wgl to ile zajmuje przejscie tej gry

Ja polecam Battlefield Bad Company 2 najlepsza gra w jaka kiedykolwiek grałem a grałem w wiele dobrych tytułów.

Pro Evolution Soccer 2011, Battelfield Bad Company 2,Sniper Elite,Company of Heroes,Terraria,Call of Duty:Modern Warfare 2 szczególnie, polecam grę w trybie co-operacji

Free Aqua Zoo - darmowa gra na przeglądarkę,posiadasz swój podwodny raj,akwaria i łowiska.Gra wciaga od pierwszego poziomu ,złowione rybki wystawiasz na targ zarabiajac pieniadze.Goraco polecam:)

http://www.freeaquazoo.pl/

FAZ_300_250_2_1_PL.jpg

Mafia II, GTA IV: EfLC, Portal 2, Dead Space,

a jeśli lubisz co-op - Borderlands lub ewentualnie Gears of War

Do co-op bardzo fajny jest też Left 4 Dead / Left 4 Dead 2 :wink:

Jeżeli grałeś we wcześniejsze weersje AC to nie kupuj brotherhooda ba jest poprostu nudny. To według mnie jest ciągle to samo. Kup Mass Effect 2 masz około 18 h dobrej gry ;D