Jakie gry RPG mmorpg od 2015 do 2018 na pc

Szukam gier RPG mmorpg na pc od roku 2015 do 2018 gdzie jest tryb wieloosobowych.

Elder Scrolls Online (ogromny świat, można grać solo jak i w grupie, nie trzeba być super ogarniętym klikaczem żeby dobrze się bawić na dungach) oraz Albion Online - full loot PvP, więc nie każdemu podpasuje, no i tam już koniecznie trzeba grać w gildii/sojuszu gildii.

Mmorpg to Massively multiplayer online role-playing game czyli z samej zasady gra wieloosobowa, a z tym przedziałem czasowym tez nie rozumiem o co pytasz. Jeśli gra jest nadal aktywna to ciagle dostaje aktualizacje, jeśli nie to nie pograsz bo serwery wyłączyli.
Jak z jakiegoś powodu chcesz poszukać tytułu który w tym przedziale czasowym miał premierę to wejdź choćby na gryonline i uszereguj je według daty

Darmowe czy płatne?
Jak darmowe, to nic. Jak płatne, to Final Fantasy XIV.

Czyli z darmowych nie ma?

Są, ale ja nie mam serca ci nic takiego polecić. Przynajmniej na nic dobrego nie trafiłem, gdy patrzyłem na to.

AION, bardzo sympatyczna gierka, zwłaszcza jak ktoś nie lubi WOWA.
A jak ktoś lubi siekanki szybkie, to LOL, co prawda sensowna gra na poziomie tak do 25 roku życia, bo potem za bardzo spada szybkość ogarniania sytuacji w ułamkach sekund. Ale jak ktoś nie potrzebuje być zaraz pretendentem, to można popykać.