Jakie gry wejda na mojego kompa?

(Łukasz14) #1

Jakie fajne gry moga wejść na mojego kompa? Ale żeby się mocno nie muliły! Nvidia Vanta (16 mb na grafice), 128 mb ram (133mhz), procek pentium III(800mhz), Windows XP Professional, dvd rom . Pomocy!! nie mam w co grać!

(artide2) #2

tiberian sun

red alert 2

delta force 2,może nawet 3 ;]

ale tak po za tym jaki gatunek gier lubisz?

(Lukasz Misiaczyk) #3

Rollercoaster tycoon 1 i 2

(Kamillo474) #4

he ciezki wybór :shock: moze Gothic III ;/ żarcik

(Łukasz14) #5

ja lubie sportowe, strategie, strzelanki i jakies symulacje nie przepadam za takimi gierkami jak gothic

(vanderneels) #6

Heroes of Might and Magic III i IV

(Łukasz14) #7

w heroesa III i IV juz gralem. a moze jakies gierki w ktorych bym mogl wykorzystac pada z wibra?? znacie jakies takie pozycje???

Złączono Posta : 05.05.2007 (Sob) 9:41

a czemu gta III na moim kompie mi sie tnie?? wiecie od czego to moze byc?? bo ona potrzebuje 64 ram procek 400mhz i grafike 12 mb. a mi sie tnie i to mocno!! :frowning:

Złączono Posta : 05.05.2007 (Sob) 9:47

patrzcie na to http://www.ra2.art-odessa.od.ua/RA2_foto/RevengeXP.jpg :slight_smile:

(M Sienio1) #8

Proponuję:

• Age of empires II: The Age of Kings + dodatek The Conquerors

• Dungeon Siege

• Soldier of Fortune

• Soldier of Fortune II

• Metal Gear Solid

• Fallout Tactics

• Return To Castle Wolfenstein (ew. darmowe Enemy Territory)

(Dulak Boss) #9

Ja ze swojej strony polece Ci wolfa Enemy Territory + True Combat: Elite

(sprawdź czy pójdze True Combat) i pożesz poprubować z fear. Zapraszam Cię do działu naszego Vortalu do " po godzinach" -> gry ( http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=6&step=3)

Pozdrawiam Dulak :slight_smile:

(pozdro) #10

FEAR?? NA TAKIM KOMPIE?? HAHAHAH:D

Jak na kompie PIV 2.4 GhZ 512 ramu i FX 5200 mulil sie na min detalach..na takim kompie to nawet sie nie uruchomi :smiley:

(Sieja1) #11

Zagraj w pokemony :smiley: albo w call of duty...

(Bolek Wredota) #12

bo masz zainstalownego XP-ka i za malo pamieci RAM do niego (128MB) zeby poszla Ci jakas lepsza gra to przynajmniej 256MB potrzebujesz...szczerze to dziwie sie ze wogole z takim sprzetem mozesz uruchomic GTA :slight_smile: sprobuj dokupic ramow albo zainstaluj windowsa 98 ale nie wiem czt GTA wtedy pojdzie z takim systemem :?

(Sebawroclaw) #13

Zainstaluj windows milenium to gta 3 pójdzie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Dulak Boss) #14

gierciu12 może i masz rację bo troch przesadziłem :smiley:

(Pixxel Man) #15

Kiedyś miałem komputer Celeron500 MHz, 128MB RAM i RIVA TIN2 32MB, i mnie też poszło. Tylko że na mieście' troszkę' zacinało. Ale gra strasznie mi się spodobała więc grałem i grałem :slight_smile:

Co do gier na twojego kompa: może Half Life (+ dodatki), Deus Ex, MDK (+2), no i na pewno serię Age of Empires (pomijając 3 :stuck_out_tongue: )

Pójdą ci też Kozacy Europejskie Boje.

(Łukasz14) #16

milaem 98 i na nim tez gralem w gta III ale tez sie cielo!! cal od duty wogóle mi sie nie uruchamia! ;( a moze jakies fajne wyscigi byscie proponowali??

(Dylimoc) #17

Jesli chcesz wykorzystać pada to polecam Tekkena 3 onlina

(kristoff08) #18

*icy tower

*pontifex

(Łukasz14) #19

macie jeszcze jakieś propozycje??

(Crespo 15) #20

medal of honor aliend assault