Jakie gry z Multiplayer'em polecacie?

Witam, tak ja w temacie. Jakie gry polecacie z opcją gry przez sieć. Gry jakie narazie wybrałem to Crysis i Left 4 Dead.

Jakie gry jeszcze byście mi polecili ? Zastanawiam się jeszcze nad Counter Strike: Source, ale cieżko mi znaleźć gre w wersji BOX tzn. z pudełkiem. sam klucz steam mnie interesuje troche mniej.

Za pomoc i odpowiedzi z góry dziekuje.

Hmm, ale napisz czy chodzi Ci o gry nowsze czy mogą też być te starsze? I jaki typ gier? Ale podam Ci większość dobrych.

Cała seria Call of Duty (w Modern Warfare jest świetny mp), Counter Strike 1.6 i Source, Warcraft 3, Starcraft, Diablo 2, Wolfenstein Enemy Teritory (za free na necie, a warto), War Rock, Pro Evolution Soccer, GTA 4, Quake (jest Quake Live przez przeglądarkę za free), w ogole wiekszosc gier ma multiplayera, wystarczy poszukac, tak w ogole to polece Ci Wujka Google :smiley:

Hehe, Wujka Google znam :))

War Rock odpada, kiedyś grałem i sie zraziłem do tej gry. Powód to “cziterzy”, podobno teraz sie to zmieniło.

Rodzaj gier, które mnie interesują to FPS i TPP.

Po przeczytaniu Twojego posta zastanawiam sie jeszcze nad:

GTA 4 i Modern Warfare, ale wybiore chyba tylko jedną bo fundusze są ograniczone.

I chyba IV odpadnie bo niewiem czy mi poleci ;/ (C2Q Q6600,8800GTS 320mb,3GB ram)

Edit:

jasiu87

Na piratach to raczej nie pogra się przez sieć, a poza tym to nieszkoda mi kasy na dobrego multi. :slight_smile:

Half-Life 2: Deathmatch (nawet za darmo można zdobyć na Steamie, jeśli masz kartę Ati/Nvidia)

Zombie Masters (bezpłatny mod do Half-Life 2)

S.W.A.T. 4

ET: Quake Wars

Gry, które napewno kupię to: Left 4 Dead, Crysis, ET:Quake Wars. Zastanawiam się nad GTA 4 i CS: Source, ale nie moge znaleźć tanio ;/

Source to kupie chyba wersje samego steam keya, a o GTA 4 to jeszcze pomyśle.

Dzięki chłopaki za pomoc :smiley:

Ze swojej strony (oprócz ET:QW, który notabene mi nie działa bo mam płytkę porysowaną ;/ Może jak zdobędę .iso to sobie popykamy ^^) polecam Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Taktyczny FPS ale baardzo fajny :stuck_out_tongue: Można jeszcze znaleźć kilka pełnych serwerów + bardzo fajne multi. I cena niedroga :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zastanawiam się jeszcze nad Counter Strike: Source, ale cieżko mi znaleźć gre w wersji BOX tzn. z pudełkiem. sam klucz steam mnie interesuje troche mniej.

Za pomoc i odpowiedzi z góry dziekuje.

Jeszcze co do Counter Strike. Jeśli nie zależy Ci strasznie na grafice, to możesz wziąć 1.6, teraz do kupienia za śmieszne pieniądze, a każdy Ci powie, że jest lepszy niż Source. Sam grałem i mogę powiedzieć, że Source jest zdecydowanie łatwiejszy, sama rozgrywka się trochę różni (może dlatego, że do 1.6 jestem przyzwyczajony). Ale to już nie będę mówił, co i jak bo każdy ma swój gust. Według mnie dużo lepszy jest ten starszy, co wcale nie oznacza że nowszy jest gorszy :smiley:

Ja tam polecam jednak Source, 1.6 też jest bardzo dobry i trzyma klimat, ale w Source gra mi się lepiej.

Grafika nie jest dla mnie najważniejsza, ale fajnie jak jest dobra :smiley: dlatego wybiore Source. Ogólnie to mam na gry ok 200 zł +/-

Niewiem czemu ale L4D mi się spodobało - grałem u kolegi i obejżałem dużo filmików na Youtube.

Source bo… ma go wielu moich kolegów i bede miał z kim grać :slight_smile:

CoD4 jakoś mnie do siebie nie przekonuje. Może dlatego że nie grałem.

Crysis’a narazie odsunołem na dalszy plan. (Chociaż cena kusi :stuck_out_tongue: )

I co myślicie o Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2 ? ( W jakich cenach można kupić ? )

Z ET:QW zrezygnowałem bo przejżeniu kilku recenzji/komentarzy.

Czyli że, jak narazie napewno kupie:

-Counter Strike: Source

-Left 4 Dead (małe wahanie)

Zmieszcze sie z tymi dwoma grami w 100zł ?

Edit:

Czy opłaca się (jest sens) kupować GTA4 po to aby grać w multi, bo singiel mi sie podobał ( z tego co widziałem na YT) I czy pójdzie na moim PC, config podony wyżej.

Jak w CSS masz z kim grać , bierz bez wahania !

Counter Strika Source kupisz za około 80 PLN-w . Niestety . Dobra gra i nie chce być taniej . Więc jakby nie liczyć te dwie gry w sklepach internetowych możesz kupić za około 120 PLN-ów , bez kosztów przesyłki .

Ghost Recon 2 to taktyczna strzelanka . Gdzieś mi się poniewiera w szufladzie :smiley: . Dla cierpliwych ludzi . Lubiących troszkę pokombinować i dowodzić podwładnymi . Można kupić od 12.50 .Sprawdzałem na ceneo :smiley: . Ma tryb co -op . W sieci mało w nią grałem . Wydaje mi się , że w sieci jedynka ma bardziej taktyczne mapy . Ja lubię mapy miejskie , zurbanizowane . Jest wtedy gdzie się chować . Dawno nie sprawdzałem , czy ludzie jeszcze grają w to po sieci .

Ja najdłużej w sieci grałem w .

Grają, grają :slight_smile:

Ja swój egzemplarz kupiłem w agardzie za 19.90 i nie jestem zawiedziony… no może moim komputerem :expressionless: (teoretycznie mój komputer spełnia zalecane wymagania [wg. system requirements lab] a na niskich detalach i rozdziałce 800x600 mam 30 FPS :|)

Zobacz sobie Team Fortress 2. Grałem u kolegi i powiem, że bardzo ciekawe :slight_smile: Zresztą ludzie bardzo chwalą tą grę, można się świetnie pobawić grając w nią.

** Freedom ** , O jakiej grze mówisz (19.90) ? Wydaje mi sie że Crysis, ale nie jestem pewien-wynikałoby że warto :slight_smile:

Jak narazie to szukam tanio GTA 4 w miare niskiej cenie, opłaca sie brać gre używaną czy kupić nową. Z tym że z używaną może byc różnie - coś nie tak z kluczem ;/ .