Jakie Hasło dla Użytkownika "Home"?

(shader301202) #1

Witam, Mam problem: Potrzebuje Hasło do Użytkownika "Home" w Windows Vista (Hasła wcale nie zmieniałem )

(blackdaro) #2

O nie pamiętasz ? To skontaktuj się z administratorem kompa. :smiley:

(boykott) #3

Ściągasz NTPasswd (http://pogostick.net/~pnh/ntpasswd/), odpalasz za jego pomocą kompa, przechodzisz przez prosty kreator i resetujesz /zmieniasz hasło.

(shader301202) #4

Tylko że mi Komp nie działa, i muszę przejść Udzyskiwanie Systemu, i potrzebuje Hasło ,żeby Zrobić Odzyskiwanie Systemu.

(rgabrysiak) #5

(shader301202) #6

Administartor Komputera Nigdy Hasła nie zakładał.

Tu masz Zdjęcie:

9nocvqhk58yb1j26g.jpg

(adam9870) #7

Może nie ma hasła? Spróbuj po prostu kliknąć Dalej.

Reset hasła

• pobierz Hirens.BootCD.15.2.zip

• rozpakuj plik Hirens.BootCD.15.2.zip (prawy przycisk myszy na plik - Wyodrębnij…)

• po rozpakowaniu otrzymasz plik Hiren’s.BootCD.15.2.iso, nagraj go na płytę jako obraz, nie rozpakowuj tego pliku

Aby nagrać obraz ISO na płytę możesz użyć Active ISO Burner, nagrywaj najmniejszą możliwą prędkością

• uruchom komputer z płyty którą nagrasz

• w głównym menu przy pomocy strzałek w górę i w dół na klawiaturze wybierz Offline NT/2000/XP/Vista/7 Password Changer i naciśnij Enter

hiren1.gif

Postępuj według wskazówek tutaj:

http://www.trochetechniki.pl/Jak-usunac … ,4730.html

(shader301202) #8

(boykott) #9

To musisz wykombinować drugi komputer i postąpić według podanych wyżej kroków :wink: Zawsze możesz zrobić format :smiley:

(shader301202) #10

Teraz używam Drugiego Komputera :D, czyli ,że mam ten Plik .ISO zgrać na płytę i włożyć to Komputera z Tym Problemem?

Dodane 05.05.2013 (N) 20:31

Dodam jeszcze ,że Komputer z tym Problemem to ASUS.

(boykott) #11

Obraz ISO wypalasz na płycie za pomocą programu ImgBurn. Następnie w BIOS’ie ustawiasz start z CD i postępujesz według zamieszczonych instrukcji.

(shader301202) #12

A może być NERO 12?

(Longhorn2009) #13

Tak.

(shader301202) #14

A jak włączyć w BIOS’ie start CD?

P.S. Mój BIOS nazywa się: " BIOS SETUP UTILITY"

(rgabrysiak) #15

Podczas startu komputera wciśnij klawisz odpowiedzialny za wyświetlenie boot menu i na liście wskaż napęd CD/DVD.

Ewentualnie, w BIOSie, na liście boootowania ustaw jako pierwsze napęd CD/DVD, zapisz zmiany i gotowe.

(boykott) #16

Aby wejść do BIOS’u naciśnij DEL lub F2. Boot menu najczęściej odpala się poprzez ESC lub F12.

(shader301202) #17

(rgabrysiak) #18

Przeczytaj: Kombinacje klawiszy umożliwiające wejście do BIOS setup

(shader301202) #19

Ten BOOT uruchomiłem w komputerze no i co mam zrobić?

(rgabrysiak) #20

Nauczyć się czytać.

Na poprzedniej stronie wyraźnie napisałem: