Jakie jest wasze zdanie

Co sądzicie o tym że od wczoraj policja zczeła namieżać ludzi którzy ściągają filmy i piosenki z internetu ?

A skąd takie informacje?

i tak wielu z nich nie dojdą

Przed chwilą mówili o tym w faktach na TVN.

Piraci na wszystko znajdą sposób, nawet na takie działania policji.

to jest POLSKA POLICJA, wiec do przelomów niedojdzie :smiley:

Co mam być to będzie :slight_smile: I tak pewnie mało osób złapią. Lepiej by ścigali przestępców a nie takie akcje wymyślać.

Pozdrawiam!

Niestety tak szybko ich nie wyłapią :frowning:

av899wr3.jpg

Z tego nic nie wyjdzie …

niebęde nikomu otwierał drzwi :slight_smile:

Jak do mnie zapukaja to zamkne drzwi i uciekne przez okno :lol: :mrgreen: A tak na serio to niech się biorą lepiej za masowe piractwo i innych przestępców.

kolejne pokazowe akcje policji?

pewnie tak.

współczuję tym w których one uderzą.

na szczęście takich “ofiar” nie będzie dużo, więc 99,999% normalnych obywateli może spać spokojnie.

mam wielką nadzieję, że to była ironia :slight_smile:

A mamy obowiązek wpuszczać dziadów ? :?

Dobre :smiley:

jak będą mieli nakaz to tak :?

inaczej z drzwiami wejdą :stuck_out_tongue:

Ostanio policja zajmuje się dawcami sharingu - dla tych co nierozumieją pojęcia sharing - jest to udostępnianie swojej karty dla innych użytkowników za free bądź “stałe”, lecz jest to już płatne…

Zasadą sharingu jest to:

Tuner, przykładowy ferguson spatcherowany oprogramowaniem od “nie powiem kogo”, wysyła ECM-y do programów, które obsługują sharing.

Ten zaś program wysyłą do dawcy ten właśnie zaszyfrowany “klucz”.

Karta konwertuje go na zrozumiały dla programu i wysyła przez kabel RS do tunera. Sharing już dość długo jest popularny, ze względu na to, że brak “EMU” (kluczy aby odbierać kanały polskich platworm) od kilkunastu miesięcy jest niedostępny…

Ale co ja tam będę się rozpisywał, podaję linka:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ … 78276.html

A ja wywale ‘‘twardziela’’ przez okno :mrgreen:

No cóż. Życie kulturalne w Polsce zupelnie upadnie - przy najmniej jeśli chodzi o muzykę :frowning: Jeśli zwalczy się kompletnie piractwo to firmy fonograficzne dadzą takie ceny, że już nikt nie będzie kupował płyt. Piractwo można zmniejszyć tylko w jeden sposób - obniżając ceny albo dostosowując zarobki do cen, bo posiadanie płyty CD nie powinno być luksusem. W Anglii płyta z muzyką kosztuje ok. 16 funtów. Jakby u nas płyty kosztowały 16 zł to sytuacja na pewno by się poprawiła. Dziwne jest tylko, niezmienna a nawet wzrastająca cena płyt CD Audio. Płyty z grami i filmami są u nas stosunkowo tanie tylko CD Audio coś “nie chcą” potanieć. Za taką sytuację możemy być “wdzięczni” wspaniałomyślnemu ZAiKS, ale

http://www.zaiks-stop.v.pl/

i tak już zasługą piractwa jest to, że ceny płyt audio zbliżyły się do przyzwoitego poziomu.

:mrgreen:

O, lol. Jak to grzmi. :mrgreen:

Sory, nie mam nic do Twojego posta, ale to szczerzę mówiąc fajnie grzmi… :wink:

:!: :roll: