Jakie Klawiatury są najlepsze?

witam.które klawiatury są najlepsze .przewodowe czy bez przewodowe??Proszę o wasze odpowiedzi. Planuje zakup nowej klawiatury.Dzięki z gory

wszystko zależy od wielu czynników (wygody użycia, ceny) bezprzewodowe radiowe/ bluetooth są rewelacyjne polecam z tańszych a4tech z droższych logitech i ms.

ale jak chodzą .Bo ja mam klawe bezprzewodowa ale mi podwójnie pisze. .a z przewodowa jest mi dobrze… a jaką klawe tak do 40 zl mi polecacie… bo takiej za 350 zł mi nie potrzeba :):slight_smile:

bardzo dobrze, żadnych podwójnych przebić :wink: itp. pełny komfort .

najlepsze są takie które są wygodne dla twoich dłoni czyli jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz, zakup bezprzewodowej ma sens gdy komp stoi w jakimś dziwnym miejscu poza zasięgiem klawki w innym przypadku IMO to zakup bez sensu (zwłaszcza że i tak odbiornik trzeba wpiąć kablem do płyty), ja kupiłem najprostszą Logitecha (bez pierdółkowatych “milionów” multimedialnych przycisków mogę się obyć) za 35 zecisza i mi pasuje…

Proszę zapoznać się z treścią poniższych tematów i zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

:arrow: viewtopic.php?p=980957

:arrow: http://rtfm.killfile.pl/#tematy

aha… a w dzialaniu?? sprawdzają się??

Ja mam Logitech Ultra-Flat Keyboard i jest super wygodna i cicha…polecam, a co do bezprzewodowych to zdecydowanie odradzam, a to dlatego, że co chwila ładować lub biegać po baterie gdy coś ważnego trzeba zrobić na kompie jest wqurzające, a czasami można przez to zawalić ważną sprawe jak sie niema zapasowych baterii…

nie przesadzajcie z tym ładowaniem lub wymianą baterii, ja mam klawe Logitech’a od 4 lat i do tej pory baterie wymieniałem w niej RAZ (zwykłe paluszki po 2zł/szt.)

a jeśli chodzi o wygodę przy pisaniu to trzeba samemu sprawdzić, nie każdemu będzie pasować każda klawiatura, chociaż pewnie w mniejszym czy większym stopniu do każdej można się przyzwyczaić

a jeśli chodzi o działanie to złego słowa na mojego Logitech’a powiedzieć nie mogę, mam w domu jeszcze 3 inne klawiatury (przewodowe) ale na tamtych piszę mi się niewygodnie (a to klawisze się “zacinają”, a to mają za duży skok, a to mają dziwne rozstawienie/kształty klawiszy…)