Jakie kodeki do windows 10


(Jasiek155) #1

Witam jakie kodeki zainstalować do windows 10 żeby standardowy odtwarzacz odtwarzał wszystko dodam że aktualnie mam zainstalowane ADVANCED Codecs  for Windows 10/8.1/7 version 5.8.8 wszystko odtwarza się ładnie ale w jednym filmie nie mam dźwięku na komputerze jak puszcze go na tv to jest dźwięk jakieś pomysły jak to zrobić ?


#2

Ja ze swojej strony, polecam K-Lite Codec Pack Od lat stosuje go na komputerze, nawet na Win10. 


(Jasiek155) #3

zainstalowałem to i dalej to samo w standardowym odtwarzaczu windows 10 niema dźwięku a  w MPC-HC działa ja chce żeby było w standardowym odtwarzaczu jakiś pomysł ??


#4

Piszesz, że używasz standardowy player. Okej. Masz wersję testową Win10, czy może ostatnią, stabilną? Do odtwarzania filmów, najlepiej zainstalować ALLPlayer, ale to już decyzja należy do Ciebie. 


(Jasiek155) #5

Mam win 10 pro najnowsza stabilna wersje. Niechce innych odtwarzaczy chce ten co we win 10 wbudowany byl.


(Mariosti*) #6

Temat nie najmłodszy ale wspomnę o kodekach shark007 jako dobrej alternatywnie dla K-Lite.
http://shark007.net
Z założenia powinny poszerzać możliwości odtwarzacza wbudowanego w win 10.


(grzegorz-selma) #7

Tu nie ma znaczenia czy testowa wersja windows czy pełna ,tu chodzi o program który odtwarza mp3 i video oraz audio . Otóż kodeki ok mogą byc ale to nie wystarczy .Potrzeba jeszcze Adobe flash Player oraz Microsoft Silveright (aplikacja do gier oraz animacji i filmów) .A jezeli to nie da rady no to >Ustawienia>Aktualizacja i Zabezpieczenia>Windows Update>sprawdz Aktualizacje< . Można jeszcze sprawdzić sobie czy komputer ma sterowniki aktualne programem darmowym https://www.dobreprogramy.pl/Driver-Booster,Program,Windows,41956.html .I tyle.