Jakie kodeki?

Witam. Mam kompa po formacie. I chciałbym poogląda filmy. Mam zainstalowany subedit player z paczką kodeków ale jak włączam jakiś film to mam tylko taką filmową taśmę w czerwonym kółku. Jakie kodeki proponujecie?? Mój komp Msi i848p neo-s Celeron 2.4ghz radeon 9200 se

Zainstaluj K-lite mega codec pack, a do oglądania filmów polecam bardzo dobrego Best Playera, ewentualnie Subedita, którego już masz.

zgadzam się - to jest najlepsza paczka kodeków - wszystko idealnie dobrane :wink:

Doinstaluj oprócz “K-lite mega codec pack” jeszcze “Real Alternative” żebyś mógł ewentualnie oglądać filmy w RMVB

real alternative wchodzi w skład K-lite mega codec pack, więc nie trzeba tego robić :slight_smile:

Zresztą po kliknięciu w odnośnik, który podałem pojawia się cała lista kodeków, które się zainstalują w tym pakiecie.

Dziękuje bardzo za pomoc. Wszystko elegancko działa i rmvb i avi

Cze. wam. Mam pytanie . Można instalować rózne kodeki na jednym kompie.np. K-lite i xp codec czy divx. czy nie będą ze sobą kolidowały.

Jeśli oczywiście będzie taka potrzeba.

dziękki

Przypominam że nowy Subedit odtwarza RMVB.

odtwarza jak wiele innych odtwarzaczy pod warunkiem zainstalowania kodeków

odradzam instalowania kilku paczek kodeków - zrobisz wielki śmietnik w rejestrze i w dodatku kodeki się bedą dublowały - system stanie się niestabilny i filmy mogą w ogóle nie startować

Pozdro.

Zapewne zostaniesz poinformowany o tym przy instalacji drugie pakietu kodeków, że posiadasz dany kodek i go nie zainstalujesz.

K-Lite Mega Codec Pack Ci wystarczy i http://www.free-codecs.com/download/qui … native.htm