Jakie kodeki?

(igrek) #1

Witam. Mam kompa po formacie. I chciałbym poogląda filmy. Mam zainstalowany subedit player z paczką kodeków ale jak włączam jakiś film to mam tylko taką filmową taśmę w czerwonym kółku. Jakie kodeki proponujecie?? Mój komp Msi i848p neo-s Celeron 2.4ghz radeon 9200 se

(Sebos99) #2

Zainstaluj K-lite mega codec pack, a do oglądania filmów polecam bardzo dobrego Best Playera, ewentualnie Subedita, którego już masz.

(L A T O) #3

zgadzam się - to jest najlepsza paczka kodeków - wszystko idealnie dobrane :wink:

(rysiek96) #4

Doinstaluj oprócz "K-lite mega codec pack" jeszcze "Real Alternative" żebyś mógł ewentualnie oglądać filmy w RMVB

(Sebos99) #5

real alternative wchodzi w skład K-lite mega codec pack, więc nie trzeba tego robić :slight_smile:

Zresztą po kliknięciu w odnośnik, który podałem pojawia się cała lista kodeków, które się zainstalują w tym pakiecie.

(igrek) #6

Dziękuje bardzo za pomoc. Wszystko elegancko działa i rmvb i avi

(Pawel Ch) #7

Cze. wam. Mam pytanie . Można instalować rózne kodeki na jednym kompie.np. K-lite i xp codec czy divx. czy nie będą ze sobą kolidowały.

Jeśli oczywiście będzie taka potrzeba.

dziękki

(darek_d) #8

Przypominam że nowy Subedit odtwarza RMVB.

(L A T O) #9

odtwarza jak wiele innych odtwarzaczy pod warunkiem zainstalowania kodeków

odradzam instalowania kilku paczek kodeków - zrobisz wielki śmietnik w rejestrze i w dodatku kodeki się bedą dublowały - system stanie się niestabilny i filmy mogą w ogóle nie startować

Pozdro.

(Chillout) #10

Zapewne zostaniesz poinformowany o tym przy instalacji drugie pakietu kodeków, że posiadasz dany kodek i go nie zainstalujesz.

K-Lite Mega Codec Pack Ci wystarczy i http://www.free-codecs.com/download/qui ... native.htm