Jakie kodeki?


(Poolak2006) #1

Witam zrobiłem formata i teraz chce zainstalować kodeki żeby oglądać filmy ale nie wiem jakie są najlepsze. Ostatnio miałem AC3Filter 1.51a ale działały tak sobie niektóre filmy nie chciały się otwierać i mp3 chodziły dziwnie jedna piosenka strasznie głośno następna cicho że nic nie słychać ... Co polecacie ?


(Enter6000) #2

Ja polecam te -> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... 4.7.0+Full <- K-Lite Codec Pack 4.7.0 . Używam tylko tych i jeszcze nigdy nie miałem problemu z odpaleniem jakiegoś video.

Poczekaj na opinie innych.


(Damian2287) #3

polecam te http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... 4.7.0+Full i te http://www.instalki.pl/programy/downloa ... native.php wszystko odtworzą :smiley:


(witek-pl) #4

Zamiast śmiecić rejestr milionem kodeków... najnowszy DivX Player + ac3 filters, do tego real alternative. FIlmy i tak pakowane są albo xvid albo divx.


(grand) #5

:arrow: FFDShow + AC3Filter + QuickTime Alternative + Real Alternative


(ktośtam) #6

A po co zaśmiecać system kodekami? Możesz zainstalować KMPlayer, który otworzy wszystko bez potrzeby instalacji kodeków.

Pozdrawiam.


(Danielm86) #7

w FFDSHOW jest słaba jakośc filmów. Najlepszy to DivX7 + AC3 + Real Alternative + quick Time Aternative. Do tej pory nie miałem problemów. Co do KLite codecs pack to instalujesz tylko w trybie Custom. Wybierasz kodeki a nie wszystko co popadnie.