Jakie konta mailowe Gmail połączone z głównym kontem mailowym Gmail

Dzień dobry,
proszę o wybaczenie zapytania w tym dziale, lecz nie za bardzo wiem do jakiego pasuje.
Mam pytanie, jak uzyskać informację, jakie konta mailowe Gmail są powiązane z głównym kontem i gdzie się zarządza tymi powiązaniami?
Mam tu na myśli sytuację, kiedy w momencie zakładania nowego konta Gmail wskazuje się "Twój obecny adres e-mail"
Dziękuję.

https://support.google.com/mail/answer/21289

A jeśli masz na myśli proponowane konta na liście w przeglądarce to jest taka opcja od google zamiast klikania w pole e-mail i z listy wybierania loginu.

To może rozpisze sytuację. Przy zakładaniu nowego konta Gmail i wypełnianiu podstawowych danych, pod koniec jest miejsce na “Twój obecny adres e-mail”. W ten sposób, na tym nowym koncie jest wpisany ten obecny mail, co służy do ochrony tego konta, powiadomień itd. Można zmienić go, logując się na te nowe konto.
I teraz pytanie, jak dowiedzieć się, jakie konta mailowe są powiązane z tym głównym? W sensie jakaś lista, etc.

1 polubienie

A to raczej nie ma żadna strona takiej listy, trochę lipa jak się zrobi dużo loginów i większość pozapomina.

off-top

Na pocieszenie ja e-maile do sklepu play rodziny podpinam pod jakiś interiowy, jak się zapomni hasła i nie zachowa jedna z miliarda karteczek to im resetuje (nie kupują aplikacji to mnie tam nie przeszkadza taka opcja).

" Twój obecny adres…" nic tutaj nie wpisujesz i nie masz powiązania kont.

1 polubienie

Potem chyba może zapytać o numer telefonu do weryfikacji. Mnie ostatnio zaczęło pytać a byłem jednym z nielicznych co nie pytało jeszcze.

Nie chodzi o to, bo to już po fakcie i chciałbym się dowiedzieć jakie konta mam przypisane do głównego

1 polubienie

https://support.google.com/plus/answer/1045580?hl=pl

Dzięki za pomoc, do tego też doszedłem.
Sęk w tym, że nie pamiętam wszystkich kont jakie były kiedyś używane i tym samym nie mogę się zalogować na nie :slight_smile:
Dlatego pomyślałem od drugiej strony, aby po zalogowaniu się na głównym, sprawdzić do jakich kont było przypisane te konto jako adres pomocniczy (powiązany).
W hasłach przeglądarek ich nie ma, itd

2 polubienia

Poza e-mailem podanym w danych personalnych, możesz mieć jeszcze “Pomocniczy adres e-mail”
“Logowanie się i zabezpieczenia” -> “Logowanie się w Google” -> “Opcje odzyskiwania konta”

google usprawnia proces logowania (dostępe dopiero będzie)
ciekawe może będzie nam skanować OKO, a nie zamęczać podawaniem numeru (jeden numer jedno konto lol) i jeszcze ta snapcha co mobilnie nie dostępna nie wyskakuje okienko popup.