Jakie konto w jakim banku?

Witam

Zamierzam założyć konto oszczędnościowe lub osobiste (chodzi mi o to żeby nie dopłacać do tego całego interesu tak jak w PKO - 6 zł miesięcznie). Wolałbym też aby nie był to bank konto internetowy, ale taki normalny z oddziałami. Co polecacie?? Co zdecydowanie odradzacie?? I jakie macie doświadczenia z bankami?? :slight_smile:

W ING jest Otwarte Konto Oszczędnościowe,za prowadzenie się nie płaci,jedna wypłata w miesiącu za darmo,za drugą i kolejne wypłaty w miesiącu prowizja 10 PLN.

Inteligo PKO - 100 na koncie przy kapitalizacji i nie ma problemu z oplatami. (czyli 0.99 PLN za karte tylko)

Mbank - internetowy ale polecam;) Min za duza ilosc wplatomatow i bankomatow:)

Oba polecam z autopsji. Bardziej Mbank za weryfikacje SMS za darmo a nie karta kodow.

ja polecam Millennium.mam w tym banku konto i jest super.pieniadze zawsze na czas.za prowadzenie nie place nic bo zakladalem konto jeszcze gdy bylem uczniem i zrezygnowalem z ruchunku szczegolowego wysylanego poczta.Rachunek szcxzegolowy jest niepotrzebny skoro masz dostep do konta przez internet.

Dzięki za odpowiedzi :slight_smile: Tak właśnie się zastanawiałem nad ING, nie bylem tylko pewny czy nie ma tam jakiś kruczków prawnych z tym brakiem jakichkolwiek opłat :slight_smile: