Jakie kości do płyty MSI KT3 Ultra (MS-6380E)


(kurzel131) #1

Ostatnio zauważyłem ,że siada mi kość pamięci, był problem z pojawieniem się obrazu na monitorze ale ponowne wpięcie ich niweluje problem do ponownego problemu plus 3 dłuższe piknięcia od strony biosu. Dostałem od kolegi stary komputer ale nie wiem czy jego 512 ddr2 bodajże ogarnie moja płyta.

 

Teraz tak dla testu chciałbym użyć memtestx86 najnowszą wersje format iso, da radę wypalić pliki z folderu boot na płytę dvd+r w ashampo burning studio? napęd obsługuje taki format.

 

http://wklejto.pl/197800

 

Ok edited.


(rgabrysiak) #2

kurzel131 proszę zapoznać się z zasadami wklejania logów na forum: http://forum.dobreprogramy.pl/obowiązkowe-logi-t208287/ a następnie, korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty postu.


(Longhorn2009) #3

Płyta to antyk przynajmniej 10 letni pod Socket A, pamięci DDR2 nie będą pasować.

Memtest możesz wypalić na płytkę, ale poprzez opcje nagraj obraz płyty, a nie jako nośnik z danymi. Najlepiej byłoby też abyś testował każdą pamięć osobno, a nie wszystkie naraz.


(kurzel131) #4

Przepraszam ale mój komputer przynajmniej płyta, ram, gniazda obchodzą 8 czerwca 12 urodziny i botowanie z usb to dla kompa czarna magia, kość jest jedna 256 sd ram pisze ci to w logu ściągłem wersje 5.x.x.x jako iso niby nie ma formatu iso ale to się da zrobić i taki plik na płytę i przy reboocie się zacznie skan i pojawi się raport??