Jakie krzesło kupić

Pochwalony. zastanawiam się nad kupnem krzesła do domu do 150 zł (trochę do grania, do siedzenie itp)
150 ZŁ
MAX 50 CM SZEROKOŚCI KRZESŁA
MATERIAL NA KTORYM SIE NIE POCI
Mam już 3 krzesła i prosiłbym was żebyscie mi powiedzieli ktore jest warte polecenia :stuck_out_tongue: z góry dzięki.



i jeszcze jedno takie tanie

Mam 3 krzesło, jest całkiem wygodne, mozna przy nim pracować dłuzszy czas, ale minusem są niskie (jak dla mnie) ramienniki. Oparcie sięga mi mniej więcej do połowy łopatek.

Jak nie siądziesz to nie wiesz :wink: Zawsze strzelanie - jak masz możliwość podjechać do jakiegoś większego sklepu… jedyna możliwość. To jak kupowanie materaca do łóżka przez internet.

Bardziej chodzilo mi oto czy krzesło jest warte pojechania do takiego sklepu. Czy ma coś fajnego czy ma dobry material <3

z przykrością zgadzam się z @bachus - idealnie by było usiąść przed swoim biurkiem takim krzesłem i spędzić przynajmniej godzinkę przed kompem

ja kupiłem w markecie, siadałem na wszystkich krzesłach, kupiłem wydawało mi się idealne a tu zonk, w domu się okazało że coś jest nie tak i na starym krześle się znacznie lepiej siedziało
jestem 500zł do tyłu :frowning:

ja polecam to drugie , mam i jest świetne za tą cenę a oparcie z siatki robi swoje człowiek się nie przykleja no i opcja bujania :slight_smile:

Warto sprawdzić:

  • Czy nóżki mieszczą się łatwo pod biurkiem? A podłokietniki?

  • Czy elementy mocowania kółek nie będą ci zdzierać skóry z bosych stóp?

  • Czy wygodnie będzie oprzeć się łokciem na podłokietniku podczas pracy myszką drugą ręką?

  • Czy podgłówek jest za głową czy karkiem?

  • Czy możesz się “zaprzeć” w fotelu?

  • Czy podparcie lędźwi jest tam gdzie trzeba?

1 polubienie

Najbardziej przemawia do mnie wersja nr 2, ze względu na materiał z którego zostało wykonane krzesło oraz jego ergonomiczny kształt. Zwróć uwagę na rodzaj zamontowanych kółek. Krzesła chcesz używać w domu, więc jeżeli posiadasz ładną podłogę warto byłoby ją zabezpieczyć przed uszkodzeniem. Wygodniejszą i bardziej estetyczną opcją od maty podłogowej są plastikowe kółka pokryte cienką, gumową oponką jak https://www.solokolos.pl/79744,Kolka-do-parkietow-i-powierzchni-twardych-Nowy-Styl-komplet-5-sztuk-fi11