Jakie kupic płyty Dvd-r?

Witam otóż chce kupic więszka ilośc płyt dvd ale “-” ponieważ coś z plusami mi nie czyta na mojej nagrywarce a na dvd stacjonarym tak i mam pytanie co byście polecili chodzi mi o min. 50 sztuk może takie są dobra jak myślicie a jak nie to jakie?? i żeby w miare drogie nie były :slight_smile: Aha moja nagrywarka to

Lg GSA - 4163b

http://allegro.pl/item198931394_hit_dvd … 40zl_.html

Polecam VERBATIM - kupuję od lat CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW i nigdy się nie zawiodłem.

Sony zdecydowanie…

ja również! świetne płytki. nagrywam tylko na nich, nigdy się nie zawiodłem :slight_smile:

mam tą samą nie miałem problemy z dvd+r dvd-r dvd+rw dvd-rw dvd-ram i tymi dwuwarstwowymi (cd nie wypisuje tutaj też 0 problemów) :wink: jeśli ich nie czyta to wina napędu jak na gwarancji to oddaj do serwisu :wink:

bierz Verbatimy, TDK , zresztą każda płyta nie jest zła - trzeba tylko o nią dbać :wink: te droższe płyty mają dłuższą żywotność ale z wypalaniem żadnych nie miałem problemu :slight_smile:

Kiedyś nagrywałam na Verbatim, ale przerzuciłam się na ESPERANZĘ. Moim zdaniem najlepsze płytki, nigdy mi się nie spaliły :lol:

EMTEC,maxwell,TDK,verbatim,sony,hp i jest jeszcze wiele innych godnych polecenia płyt :mrgreen:

też niezłe ale jakbym miał wydać troche kasy na 50 sztuk to chyba jednak TDK mam do nich największe zaufanie

Czyli polecacie głownie sony , Esperanza , TDK lub verbatim i inne ale z nastawieniem na te 4 pierwsze :slight_smile:

ODRADZAM HAWK - nakopał w komputerze

POLECAM : VERBATIM :smiley:

Może bez esperanzy bo jest dość dobra ale jednak jak na taką ilość lepiej nie ryzykować.

Ja polecam TDK cały czas używam DVD-R i DVD-RW. Wszystko super chodzi i nigdy nie miałem problemów z tą firmą :slight_smile:

ja tam kupuję w vobisie i mi wystarczają nie są drigie i narazie a kupiłem ich sporo nie zdażył mi sie z nimi kłopocik żaden