Jakie macie hobby?

Moje to siedzenia na necie, granie w piłkę nożną i koszykówkę, a także jeżdżenie na rowerze oraz oglądanie filmów i słuchanie muzy :wink: :wink: :wink:

Granie w Silkroad’a i Soldata. A poza tym to jazda samochodem.

Najbardziej rower. Swego czasu próbowałem piłki nożnej na pozycji bramkarz, szło jak szło, no ale jednak trener w kule leciał, a sam z siebie się nie nauczę techniki co najwyżej można potrenować z innymi, a to też nie wszystko, więc sobie z tym dałem spokój.

Siatka-raczej dla rozrywki, nie trzeba tak biegać to i się nie męczy tak człowiek, a czasami idzie się ośmiać.

Jazda samochodem-to jest akurat dobre :smiley: Jak człowiek nie ma prawka to się chce jeździć bo wygoda, jak się prawko ma to wtedy się nie chce jeździć. Kiedyś jeździłem po polach, teraz czasami wyjeżdżam na ulicę(mało ruchliwa) ciut o przepisach poczytałem, zapytałem się szwagra o wszystkie możliwe krzyżówki po których muszę przejechać, kto który jedzie, więc luzik jest. Może mnie ktoś za to “ochrzani”, no ale jednak przepisy w obrębie tego co jeżdżę znam, kto jak jedzie, jeździć jakoś umię(Traktor od małego), przynajmniej idzie mi lepiej parkowanie itp. osobowego, dostawczego jak siostra, ciężarowym też miałem okazję parkować, TIRem już nie i jakoś mi się do tego nie śpieszy, aczkolwiek spróbować bym takim sprzętem chciał.

Gra w szachy, nauka angielskiego i niemieckiego, sluchanie audiobookow, sieci komputerowe

Programowanie, pedagogika, książki fantasy i kilka drobnostek, takich jak gotowanie. Z jakiegoś powodu ludzi dziwi pedagogika :slight_smile:

U mnie:
bieganie
jakas dobra ksiązka
oczywiśćie gry komputerowe

NO i raz na jakiś czas lubię sobie zrobić przyjemnosc oraz wybrać sie na masaż. Nie jest to jakieś drogie a na takim masażu mozna naprawdę się dobrze odpręzyć.