Jakie męskie perfumy polecicie?

No właśnie euphorie miałem ale dla mnie trwałośc jest bardoz kiepska. Dostałem kiedyś w prezencie i dziwiełem się jak to może tyle kosztowac. Million dollar też znam, niezłe chociaż na razie nie moja pólka cenowa. Szukam czegoś tak do 100 zł max.

Raczej zginie jak nie mówi po francusku / angielsku (chyba, że masz na myśli polski oddział i tylko wspominasz gdzie powstała / kto założył).

A szukasz tylko w internetach, czy może byłeś już w jakimś sklepie i poprzeglądałeś to co jest do 100 zł na półkach? Wiesz że tak byłoby szybciej?

No to w takim razie zamów sobie te Love Desire. Niedrogie, buteleczka kosztuje 9 dyszek (100 ml) Te 50 ml chyba nawet taniej. Ogólnie śmiesznie ponieważ są to perfumy z feromonami, które zamówiłem sobie z czystej ciekawości ale im dłużej stosuję tym bardziej mi się podobają. Czy są tam feromony czy nie to nie wiem, pewnie musiałbym ich używać dłużej bo mam je tylko miesiąc. Ale jako zapach na co dzień spisują się bardzo dobrze Po pierwsze są trwałe (co jak na świeży zapach jest dość mocnym wyczynem). Po drugie tak jak pisałem podobają się dziewczynom. Nawet starsze banki w robocie zwracały uwagę na zapach, że ładny itp.

@redekk Do 100zł sprawdź też Mexx Ice Touch 50ml.

Ale ja nie szukam żadnej perfumy.

Sorki, kliknąłem niewłaściwe “Odpowiedz” :wink:

Nie tylko perfumy działają na płeć przeciwną , polecam : images

1 polubienie

Podobnie jak chloroform? :laughing:

1 polubienie

Polecam przejechać się do Paryża i odwiedzić ich Sephore. Rozmawiać po angielsku we Francji to naprawdę jesteś fantastą.

PS Zobacz sobie ich Sephore i porównaj z naszą. http://tiny.pl/g4812

Znajdę je w jakiejś drogerii tak aby je powąchać?

To oczywiste, że smalec jest najzdrowszy, bo jest bogaty w białko :wink:

Raczej nie, przynajmniej sam nie widziałem. Jednak warto jest moim zdaniem zamówić. Jak dla mnie super, tak więc polecam bardzo.

Nie kupuje się bez powąchania więc nie kupuj w ciemno.

No musieli by przeboleć swoją dumę do języka chyba, że obsługa nie zna angielskiego.

Często jak znają to i tak udają, że nie znają angielskiego.

No i kij im w oko. Jest tyle innych pięknych krajów na świecie :slight_smile:

Jaguar złoty tylko oryginalne a nie z allegro :stuck_out_tongue_winking_eye: