Jakie męskie perfumy polecicie?

Cześć. Poszukuję dla siebie nowego zapachu. Napiszcie jakie polecacie które ładnie pachną i oczywiście podobają się płci przeciwnej. Oczekuję również dobrej trwałości bo aktualne perfumy jakie mam (adidas) zdecydowanie nią nie grzeszą.

Zapach żywicy i benzyny. Kobiety podobno lecą na drwali :laughing:

2 polubienia

W takim razie powinieneś poszukać takiego, który będzie się podobał Tobie, a nie komuś z forum.

Nie wierz reklamom, nie ma konkretnego zapachu, który podoba się płci przeciwnej :slight_smile:
No chyba, że zapach gotówki :wink:

2 polubienia

1 polubienie

Polecam wodę brzozową - będziesz pachniał jak młody buk
http://joemonster.org/p/1213214/The_Fog

1 polubienie

Polecam kultową wodę “Brutal”, trudno dostępna teraz …

brutal

1 polubienie

Polecam Kenzo Pour Homme zapach bardzo trwały i ciekawy.

d40e68f0-5260-4ef0-8135-96f3d6d0314b_i-kenzo-pour-homme-woda-toaletowa-100ml-spray

Polecam 3 zapachy
Osobiście najbardziej lubię Pacco Rabane Invictus - sprzedawane w ładnym metalowym pudełku razem z dezodorantem - bardzo łądny i długo trzymający zapach (do tego stopnia że po wyjściu z pokoju zapach się w nim jeszcze z minutę czy dwie utrzymuje, a jest na prawdę przyjemny).
set invictus for men with deo spray
jeżeli wolisz cięższe zapachy (ja np stosuję cięższe zapachy w sezonie zimowym dość często) to polecam Joop Homme różowo-fioletowy (nie sugeruj się kolorem)


ewentualnie z korzennych zapachów Versace Eros
16657

Kiedyś przez przypadek kupiłem niedrogi Ego platinum, spodobał mi się od razu. Żonie bardzo się podoba ten zapach, kobietom też się podoba, bo same to mówią :wink: Do tego zapach jest bardzo trwały w przeciwieństwie do drogich perfumow. Dostałem kiedyś 2 razy Pumę Jamajkę, w tym jedną z Niemiec i wietrzaly po kilku minutach :wink:

Z innych polecam zapachy Str8. Jakiś czas temu, ja i mój brat również psikalismy się peenym perfumem damskim (nie pamiętam nazwy), ale zapach jest tak uniwersalny, że nigdy byś nie powiedział, że to damski perfum. Jeśli żona jeszcze go ma, to podam nazwę.

Markowych perfumow nie opłaca się kupować, szybko wietrzeją i płaci się tylko za nazwę 100 czy 200 zł.

Mi osobiście najbardziej się podoba BURBERRY Brit Rhythm Intense dostępna w sklepie na S - i decyduje się na nie na codzienne wyjścia. Jeszcze mogę polecić GIORGIO ARMANI Acqua Di Gio Homme Profumo - te już troszkę bardziej wyraziste więc do biegania do pracy tak średnio.

Przepraszam Roobal ale ty chyba miałeś podróbki, że coś takiego napisałeś.

Używałem Kenzo Pour Homme i nie zdarzyło mu się szybko wywietrzeć a zapach długo się utrzymywał.

Nie, oryginał.

Ludzie ogarnijcie się. Do perfumerii się idzie i dobiera zapach pod siebie, a nie pod człowieka z internetu. Każdy ma inny charakter, w zależności od sytuacji różne emocje chce zapachem wywołać etc… Do tego polecanie perfum za 100 zł to równie dobrze można polecić bonda z kiosku ruchu. No proszę, potraktujcie ten temat jak dział w którym się znajduje :laughing:

2 polubienia

Roobal to ty miałeś dziwne oryginalne perfumy. Według twojego myślenia pocolog, niepotrzebnie ludzie opisują swoje wrażenia zapachowe i robią testy, gdyż perfumy wybiera się pod siebie. A jak przeczytałem:

To o mało co nie spadłem z krzesła, bo takich bredni to już dawno nie przeczytałem na forum.

Nie no, ja ci nie bronię wyrażać swoich wrażeń zapachowych i opisywać przeprowadzonych testów. Ja tylko zareagowałem adekwatnie do działu na luzie - czyli śmiechem :wink:

Były już tutaj tematy o wybór środków na hemoroidy, czekam na pytanie o ulubioną bieliznę i olej do frytek :smiley:

1 polubienie

Nie wiem jak ty pocolog kupujesz perfumy, ale w dobrych perfumeriach/sklepach to pracownik się tobie pyta, jakie pan zapachy lubi lub z jakich perfum dotychczas pan skorzystał i taka osoba coś dobiera dla ciebie. Jeśli mi ktoś poleci jakieś perfumy i zobaczę go na półce a także mi się spodoba to jest możliwość że go zakupię.

PS Dzięki takiej pomocy człowiek nie zginie, gdy jest we francuskiej Sephora.

oj tak, łza się w oku kręci:

Chrome Azarro Calvin Klein euphoria Chociaż akurat te dwa należaą do tych lżejszych tak wiec aż tak długo się nie trzymają. Mega mocne są paco rabanne million dollar, pamiętam,że lubiłem je na studiach, jednak ostatnio trochę mi się znudziły. testuję teraz Love Desire. Lachonki całkiem lubią ten zapach, jeden z lepszych jakie testowałem.

Najzdrowiej jest smażyć na smalcu.