Jakie MOBO po AMD Opteron/jak poznać że procek jest nieobsł?

Mam procesor AMD Opteron 1218. Szukam do niego jakiejś sensownej płyty głównej i niestety nic nie mogę znaleźć bo mało która z dostępnych płyt na AM2 obsługuje ten model procesora.

Macie jakieś propozycję co pod niego można kupić i jest dostępne w jakimś internetowym sklepie komputerowym? Najlepiej ze zintegrowaną grafiką i wyjściem DVI, ale nie jest to warunek konieczny - mogą być płyty bez grafiki.

Obojętne mi jest czy będzie na DDR2 czy DDR3.

Proszę o jakieś propozycje.

Ta powinna być ok http://pl.asus.com/Motherboards/AMD_AM2/M2NPVVM/#CPUS

Dzięki za odpowiedź. Ale zaznaczam, że problem polega nie na tym, że nie potrafię znaleźć płyty, która obsługuje ten procesor bo takich znalazłem kilka. Problemem jest, że nie umiem znaleźć płyty która będzie dostępna do kupienia w jakimś sklepie internetowym lub chociażby na allegro.

Dodane 08.08.2012 (Śr) 8:49

Płyta już kupiona (Gigabyte GA-MA790GP-UD4H), nie ma na liście obsługiwanych procesorów mojego Opterona, ale liczyłem na łut szczęścia skoro obsługuje procesory do 125W TDP.

I w związku z tym może trochę banalne pytanie: jakie są objawy nieobsługiwania procesora przez płytę główną? Do głowy przychodzą mi dwa - zestaw się nie odpala albo wyskakuje komunikat “this cpu not supported…”. W moim przypadku płyta startuje, zatrzymuje się na komunikacie “Disk boot failure…”. System oczywiście jest na dysku, na starym athlonie uruchamia się wszystko normalnie. Czy to może być objaw nieobsługiwania procesora? Średnio mi w to uwierzyć bo komputer startuje… Czy szukać problemu w dysku twardym (ewentualnie taśmie), który jest już niemal zabytkiem jeszcze na ATA.