Jakie mp3 do ~240 zł?

Witam, mam taki problem. Tematów zakładanych o mp trójkach jest dużo, ale większość już ma trochę czasu na karku. Pytanie mam takie jak w temacie. Pamięć jaka mnie interesuje to raczej 8 giga niż 4, jeśli sa jeszcze takie to najlepiej na baterie (nie na akumulator-mam ładowarkę i baterie ze starego). Liczy sie przede wszystkim bezawaryjność, bo wiadomo, że jakość dźwięku w takiej kategorii cenowej będzie podobna. Nie zależy mi na mozliwości odtwarzania video, bo oglądanie filmów na takim małym wyswietlaczu to masakra-od tego sa tv i monitory.

Ofert jest tak dużo, że chciałbym poznać opinię innych i nie brać na ślepo, z góry dzięki za opinie

wg. mnie najlepiej brać ipod nano od apple. Szybko znajduje się na nim konkretną piosenkę, nigdy się nie zawiesił, przejrzyste i bardzo intuicyjne menu. Jakość wyświetlacza jest bardzo doba co prawda ma akumulator który spokojnie wytrzymuje 4 tyg. przy codziennym słuchaniu muzyki. I standardowe słuchawki są dość wygodne, i dźwięk jest na nich przeciętnym, stać ipoda na więcej.

hmm, popatrz na zakres cenowy jaki dałem i znajdź apple w takiej cenie z 4 lub 8 giga

Do tego rodzaju zapytań polecam http://forum.mp3store.pl/index.php?s=d8 … 073a0c7b8& i zakładkę Co Kupić? tam są najlepsi spece w dziedzinie mp3. nawet nie trzeba zadawać pytania bo podobnych tematów są tam dziesiątki. Podejrzewam jednak, że w tej cenie będą polecali http://www.ceneo.pl/;004+ssansa~~Mclip?q=sansa+clip lub http://www.ceneo.pl/2089547s

No niestety oba mają wbudowany akumulatorek.

no fakt, trudno będzie znaleźć ipod 8gb… ja bym na twoim miejscu dozbierał kasę :P, miałem już klika mp3, obsługa wg. mnie była dość toporna, i mało przyjazna, w apple wszystko schodzi 100 razy szybciej!. Także konstrukcja jest dość wytrzymała (trochę denerwujące jest, że w nano 3g robią się szybko rysy, ale w 4g nie ma już takiego problemu-ale są droższe niestety)

Ostatecznie zdecydowałem się na sandisk clip 8 GB, myślałem nad Creative Zen EZ100 8 GB w podobnej cenie http://www.ceneo.pl/2531203 ale jednak nie chcę się bawić w odtwarzanie filmów na playerku mp3. Mp trójka+ładowarka+przesyłka wyjdzie równe 250 zł. Poza tym nie chcę Mp trójki rozmiaru telefonu komórkowego, tylko małą i poręczną, więc ten duży ekran w creativie mi nie odpowiadał