Jakie Mp4 wybrac


(Carykk) #1

Witam. Chciałbym kupić dla swojej młodszej siostry jakiś w miarę dobry odtwarzacz Mp4, tak do 200zl ale nie bardzo się znam na tego typu sprzęcie. Przejrzałem allego i w oko wpadły mi takie:

  1. http://allegro.pl/item417792870_odtwarzacz_player_mp4_mp3_4gb_samsung_radio_fm_m3.html

  2. http://allegro.pl/item414218298_mp4_4gb_sd_ogromny_2_4_ekran_aparat_kamera_gry.html

  3. http://allegro.pl/item415156406_pentagram_vanquish_r_touch_4gb_sd_dotykowy_panel.html

  4. http://allegro.pl/item414662511_mp4_4gb_2_4calakamera_aparat_2mpx_microsd_pl_menu.html

Który z tych byłby najlepszy lub jaki byście polecili tak do 200 zł .... z góry dzięki za pomoc :wink:


(kamil_w) #2

Jeśli masz zamiar faktycznie kupić takie urządzenie, to radzę się zastanowić 2 razy, czy faktycznie będziesz korzystać z funkcji oglądania filmów. Jeśli chodzi o odtwarzacz do słuchania muzyki, to polecam firmę iAudio. Np odtwarzacz iAudio U5 z pamięcią 4GB można kupić za ok 260 zł, a jak można wyczytać w niektórych recenzjach tego sprzętu "ipod przy tym brzmi jak stary kaseciak". I faktycznie. Porównywałem ten odtwarzacz iAudio U5 z iPodem Nano III na moich słuchawkach Sennheiser CX300 i po drobnej konfiguracji ustawień można wyciągnąć o dziwo głębię dźwięku z "płaskiego" formatu mp3.

Z doświadczenia wiem, że to całe oglądanie filmów na takim urządzeniu, to tylko bajer, z którego po jakimś miesiącu nie będziesz korzystać, bo ci się znudzi i w ogóle.


(klopas) #3

no właśnie a więc kup porządną mp3... myśl nad firmami iAudio oraz iRiver... mam nadzieje że masz jakieś fajne słuchawki (oryginalne ep-630 to minimum!)

aha i te 4gb musi być? za 200zł może 2gb znajdziesz ciekawą...


(Carykk) #4

Wiesz moja siostra ma jakieś 9 lat :stuck_out_tongue: Nawet jak dźwięk nie będzie za super świetny to ona nawet tego nie dostrzeże. Chodzi właśnie zęby można było wrzucić jakaś bajkę i będzie na te 40 min spokój w domu... zastanawiam się bardziej nad wyborem firmy. Wybrać coś znanego typu samsung, pentagram które maja mniej bajerów czy tez kupić te z aparatem chodź są niewiadomo jakiej firmy.


(klopas) #5

bierz byle jakiego aby był i 4gb oraz przerób bajki na format avi lub mp4 tyle że z rozdziałką 320x240... chodzi o to żeby dużo plików weszło...i bitrate daj na 192... wystarczy :wink: fps na 25 i tylko czekać aż się filmy przerobią :wink:


(Michal Kolatek) #6

byle czego bym nie brał, miałem niedawno w ręku mp4 firmy krzak, obraz jedna wielka smuga, pentagram lub creative powinny dać w miarę strawny obraz.


(Poniaatowski) #7

z tańszych mp4 ( i dobrych firm ) polecam tylko Pentagrama i Creative.


(Carykk) #8

No to zamawiam tego Pentagrama :slight_smile: Dzięki wszystkim za pomoc.


#9

buahahahahahah! Przecież pentagram to rebrandowane chińskie odtwarzacze MP4 :slight_smile:


(Poniaatowski) #10

xenu , tak? A może lepszy jest No-name od Pentagramu?


(Marcinbrudnicki) #11

Rozejrzyj się za Vedia C6 lub Meizu M6. To sprawdzone produkty na rynku odtwarzaczy przenośny.

I jedno i drugie to "kupa złomu"