Jakie mp4?

(system) #1

Witam. Poszukuje jakiegoś dobrego mp4. Myślałem o Pentagramie. http://www.allegro.pl/item442724309_pen ... el_sd.html ale nie wiem czy jest do dobra firma. Może polecicie mi coś innego ale w tanich pieniądzach do 150zl max. Stylowy wygląd i wbudowany głośnik!

(Alzajac1) #2

kupiłem już 3 dokładnie te same odtwarzacze i nawet od tego samego kolesia co jest w tej aukcji. Wsyscy którym je kupowałem (prezenty na 18 stki) byli bardzo mile zaskoczeni a teraz je zachwalają więc coś w tym musi być. Koleś bardzo sprawnie wysyła paczki i jest z nim dobry kontakt - od siebie polecam

(Poniaatowski) #3

migoszczak , nie polecam tego wynalazku, poszukaj na google opinii o pentagramie, nie ma zbyt pozytywnych opinii.

Podaj lepiej kwotę jaką masz do dyspozycji, albo dozbierać troszkę do Sansa Fuze albo kupić porządną MPtrójke.

(zgredzio) #4

Za 150 zł nie kupisz dobrego MP4, co najwyzej MP3, np:

Sansa Clip

Vedia A7

iRiver T60

Meizu M3

Ewentualnie zobacz to.

(system) #5

używana ona jest!

200zł MAX

Musi mieć stylowy wygląda i wbudowany głośnik!

(Poniaatowski) #6

zgredzio , po pierwsze kto tu mówi o 150 zł, max ma 200 zł :x :x :x

Po drugie kupi się, jeśli się zna jakie firmy są dobre, więc kolego nie wciskaj mu takich zdań, które mogą go wprowadzić w błąd.

(zgredzio) #7

Po pierwsze: zanim napisałem swój post, limit wynosił 150 zł.

Po drugie: do 150 zł da się kupić coś dobrego, ale chyba tylko wyjątkowe okazje. Za 200 zł można postarać się o Creative Zen, jest nawet Vedia C6 za 200 zł i C5 za 189 zł, Meizu M6 za 190 zł, Sansa Fuze za 191 zł i iRiver Clix za 199 zł.

(Poniaatowski) #8

Sansa Fuze za 191 zł - myślę, że to będzie najlepsza oferta.

(system) #9

jak dajecie mi tyle tych mp4 to już nie wiem jakiego wybrać.

(M Ankiewicz) #10

http://www.mp3fan.pl/modules.php?name=N ... le&sid=851

(system) #11

ale mi pomogłeś hohohohoho ....

to ja już nie wiem lepiej mp3 czy mp4 ?

(zgredzio) #12

Nie chcę być nieuprzejmy, ale nie potrafisz wybrać sobie któregoś playera z tych, co podaliśmy?

(Poniaatowski) #13

migoszczak , jak nie wiesz to lepiej nie kupuj...

(zgredzio) #14

Dobra, ułatwię sprawę. Jestem posiadaczem Vedii C6 i jestem z niej w pełni zadowolony. W zestawie są dobre słuchwki, więc nie będzie trzeba póżniej nic kupować. Polecam. A z pozostałcyh chyba wybrałbym Sanse Fuze.

(Poniaatowski) #15

zgredzio , tiaaaaa dobre słuchawki :o

Dobrze mistrzu :smiley: Tak naprawdę w tej cenie, w żadnym player nie ma dobrych słuchawek, niestety...

(zgredzio) #16

Dla mnie są wystarczające. Pisząc, że są dobre miałem na myśli to, że są jednymi z lepszych dostępnych razem z odtwarzaczem. Poza tym, zbierają bardzo dobre recenzje. Recenzja