Jakie mp4?

Witam. Poszukuje jakiegoś dobrego mp4. Myślałem o Pentagramie. http://www.allegro.pl/item442724309_pen … el_sd.html ale nie wiem czy jest do dobra firma. Może polecicie mi coś innego ale w tanich pieniądzach do 150zl max. Stylowy wygląd i wbudowany głośnik!

kupiłem już 3 dokładnie te same odtwarzacze i nawet od tego samego kolesia co jest w tej aukcji. Wsyscy którym je kupowałem (prezenty na 18 stki) byli bardzo mile zaskoczeni a teraz je zachwalają więc coś w tym musi być. Koleś bardzo sprawnie wysyła paczki i jest z nim dobry kontakt - od siebie polecam

migoszczak , nie polecam tego wynalazku, poszukaj na google opinii o pentagramie, nie ma zbyt pozytywnych opinii.

Podaj lepiej kwotę jaką masz do dyspozycji, albo dozbierać troszkę do Sansa Fuze albo kupić porządną MPtrójke.

Za 150 zł nie kupisz dobrego MP4, co najwyzej MP3, np:

Sansa Clip

Vedia A7

iRiver T60

Meizu M3

Ewentualnie zobacz to.

używana ona jest!

200zł MAX

Musi mieć stylowy wygląda i wbudowany głośnik!

zgredzio , po pierwsze kto tu mówi o 150 zł, max ma 200 zł :x :x :x

Po drugie kupi się, jeśli się zna jakie firmy są dobre, więc kolego nie wciskaj mu takich zdań, które mogą go wprowadzić w błąd.

Po pierwsze: zanim napisałem swój post, limit wynosił 150 zł.

Po drugie: do 150 zł da się kupić coś dobrego, ale chyba tylko wyjątkowe okazje. Za 200 zł można postarać się o Creative Zen, jest nawet Vedia C6 za 200 zł i C5 za 189 zł, Meizu M6 za 190 zł, Sansa Fuze za 191 zł i iRiver Clix za 199 zł.

Sansa Fuze za 191 zł - myślę, że to będzie najlepsza oferta.

jak dajecie mi tyle tych mp4 to już nie wiem jakiego wybrać.

http://www.mp3fan.pl/modules.php?name=N … le&sid=851

ale mi pomogłeś hohohohoho …

to ja już nie wiem lepiej mp3 czy mp4 ?

Nie chcę być nieuprzejmy, ale nie potrafisz wybrać sobie któregoś playera z tych, co podaliśmy?

migoszczak , jak nie wiesz to lepiej nie kupuj…

Dobra, ułatwię sprawę. Jestem posiadaczem Vedii C6 i jestem z niej w pełni zadowolony. W zestawie są dobre słuchwki, więc nie będzie trzeba póżniej nic kupować. Polecam. A z pozostałcyh chyba wybrałbym Sanse Fuze.

zgredzio , tiaaaaa dobre słuchawki :o

Dobrze mistrzu :smiley: Tak naprawdę w tej cenie, w żadnym player nie ma dobrych słuchawek, niestety…

Dla mnie są wystarczające. Pisząc, że są dobre miałem na myśli to, że są jednymi z lepszych dostępnych razem z odtwarzaczem. Poza tym, zbierają bardzo dobre recenzje. Recenzja