Jakie najlepsze stare gierki?

(Eidems) #1

W jakie lubicie stare gireki pograć czasami sobie?, prosze o odpowiedzi

(Damson61) #2

Ja tam lubię Cod'a i Diablo 2. Bym musiał się dłuzej zastanowić wtedy tego byłoby więcej xD

(michel666pl) #3

Heroes of Might and Magic III

(Jusko) #4

To mają być stare gierki? o_O Więc pewnie kod Prehistorica już zwietrzał i całkowicie obrócił się w pył przy porównaniu Diablo2 jako starej gry... :-/

• Half-Life (obowiązkowo 1 część - nie tam jakaś dwójka! !!

• DeusEx (też jedynka)

• Thief (jeden i dwa)

• System Shock 2

• Another World (pamiętna platformówka z daawnych czasów)

• I raz na naprawdę spory czas uruchamiam Commodore 64 by grać w... The Great Giana Sisters [-o<

• Unreal (jedynka - i to nie żaden Tournament)

Z starszych i dobrych gier polecam przygodówkę na 4 płytach CD - Atlantis: The Lost Tales. Hitem było również Shogo: Mobile Armor Division z 1998 roku.

Pytałeś o stare gry - uczciwie na to pytanie odpowiedziałem. Wszystkie gry które podałem, były naprawdę sporymi hitami i nie ma tu ani jednego "gniota". Być może jesteśmy różnymi pokoleniami graczy i mamy różne tłumaczenia pojęcia "stare gry". Grafika to nie wszystko - jeśli tylko na to zwracasz uwagę, to...jest to ograniczenie spore w pojmowaniu gry. Jeśli jednak grafika dla Ciebie się liczy i musi być na poziomie Crysis lub GTA IV - nie uruchamiaj żadnego z tych tytułów.

(Serek09 11) #5

Gothic I :slight_smile:

(Mar Sikorski) #6

Jeżeli lubisz pogrywać w wyścigówki, polecam jak najbardziej Need for Speed Porsche. Gra z 2000 roku, jak na te czasy, była niezłym "kąskiem" dla fanów gier wyścigowych. Moim zdaniem legenda serii Need for Speed.

(Grandgrand89) #7

''Driver''

(Dirt2) #8

Ja zawsze uwielbiałem Coliny. W wieku 7 lat grałem w 2.0. To były czasy. Mam oryginalną całą serię oprócz DiRT 2 którego jeszcze nie ma na PC :smiley: Niedawno zacząłem właśnie grać w 2.0, 3, u kolegi 2005 bo u siebie nie zainstalowałem jeszcze i czekam na 1 która kupiłem wczoraj :smiley:

(Freeq52) #9

Heroes 3, Tzar, Starcraft, Half Life (no i sumie stary jest i Counter Strike :smiley: ), Gothic

(Ssoske) #10

Fallout - wspaniały klimat post apokaliptyczny, niesamowita i wciągająca fabuła a także niebanalny świat gry,

pitfall - jedna z pierwszych gierek w jakie zagrałem, klasyk, którego nie wypada nie znać

duke nukem 3d - niesamowita interakcja z otoczeniem, liniowy świat :smiley: i wiele dobrej zabawy, książę jest jeden :smiley:

Heretic- ciekawy FPP w którym posługujemy się magią przemierzając mroczne lochy pełne wrogów

Bruce Lee- kiepska grafika i wielka grywalność :slight_smile: gra mojego dzieciństwa w którą rżnęliśmy z bratem od zmierzchu do świtu na Atari. Gra była zapisana na kasecie więc jej wgrywanie trwało ok 15 minut :lol:

Dark colony - niesamowity rts przedstawiający wojnę pomiędzy ludźmi a najeźdźcami z kosmosu

(Mar Sikorski) #11

Swoją drogą polecam jeszcze grę Serious Sam. Ta gra jest naprawdę wciągająca i można się dzięki niej świetnie bawić rozwalając multum potworów i szkarad.

(gumis112211) #12

dobre i stare to gierki emulowane z psx jak dla mnie sa:)

theme hospital - cos dla rozluznienia sie