Jakie nero pójdzie na viście

Czy ktoś wie jaka wersja Nero idzie na windows Viście :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Ja uzywam 7.7.5.1 i jest ok :slight_smile:

Nero 7 ,ale 6 chyba tez pojdzie

Nero 6 nie pójdzie :] wczoraj chciałem zainstalować i zonk :] nawet w trybie zgodności nie idzie

Nero 7.xx działają bez problema

u mnie siódemka nie poszła ale zato poszedł alkochol

U mnie na odwrót nero 7.x.x.x nie pamietam jaką dokładnie mam ver ale nie poszedł natomiast nero 6.6.0.17F bez zarzutu!!

Tylko najnoesz wersje nero 7 działają stare wersje nie działają na vista!!

A jaki ma to Nero 7.7.5.1 rozmiar? Bo widziałem dwa. Ja mam to co ma 196 MB!

A i miałem jeszcze taki problem, że po zainstalowaniu Nero system nie widział mi w ogóle napędów. W Menadżerze urządzeń był jakiś błąd. Nie wiem jak jest teraz. Sprawdzę i napiszę.

Nero 7.7.5.1 PL działa bezproblemowo.

Złączono Posta : 22.02.2007 (Czw) 17:08

netros > dokładnie ta wersja co ma 196 MB (206 325 104 Bajty)

Ale dlaczego jedna ma rozmiar 196 a druga 236? No i w końcu którą wybrać? Bo ja już sam nie wiem. Na nero.com jest 196.

A mi bez żadnych problemów chodzi Nero 6.0.0.19 (bez ustawionego trybu zgodności z XP). Wypaliłem już z kilkanaście płytek:)

nero w wersji OD 7.5.5.1 dziala ok - nawet wsadza swoj gadzet na pasek (zreszta nie praktyczny wcale)

czy na viście pójdzie need for speed undegrand prosze o odpowiedż

Mi podczas instalacji Nero na Viście chce koniecznie zainstalować Directx 9.0c. Nie chcę go instalować, bo mam Directx 10! Co mam robić? U was też tak jest?

Nic złego się od DX9 nie stanie.

Pozdrawiam

Zainstalowałem i na razie nie mam z nim problemów. Oby po ponownym uruchomieniu komputera nie okazało się, że mam znów problem z napędami!

Ja instalowałem Nero od 6.xx do 7.5xx i nie miałem problemow. Co do wyboru instalacji i ich składników wybierz instalacje niestandartową i tam sobie wybierz składniki.

Ja zainstalowałem, zrestratowałem komputer i jest OK. Już nawet nie mam problemów z tymi napędami :smiley: